Princo Harry žmona Meghan Markle laukiasi antro vaiko

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-14 21:45
Princas Harry (36) ir Meghan Markle (39) gyvena džiugiomis akimirkomis – pora laukia antrojo vaikelio, skelbia People.com. Jųdviejų pirmagimiui Archie pavasarį sueis dveji.

Apie aplankysiančius gandrus Sasekso hercogai pranešė sekmadienio vakarą.

„Mes galime patvirtinti, kad Archie taps vyresniuoju broliu. Sasekso hercogas ir hercogienė su džiaugsmu laukia antrojo vaikelio“, – sakė poros atstovas spaudai.

M.Markle praėjusių metų rudenį atviravo, kad jau kurį laiką bando susilaukti antros atžalos. Tąkart Sasekso hercogienė atskleidė, kad 2020-ųjų liepą patyrė persileidimą.

„Vaiko praradimas reiškia kone nepakeliamą sielvartą, kurį išgyvena daug žmonių, bet nedaugelis apie jį kalba“, – laikraštyje „The New York Times“ rašė ji.

Princas Harry ir Meghan Markle  / Vida Press nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Poros pirmagimiui Archie Harrisonui Mountbattenui-Windsorui šių metų gegužę sueis dveji.

2019 metais Archie gimimas pritraukė viso pasaulio dėmesį – iki pat gimdymo Sasekso hercogai neatskleidė būsimo kūdikio lyties, tad net socialiniuose tinkluose buvo spėliojama, ko susilauks Meghan ir princas Harry.

Gimus sūnui, tėvu tapęs princas Harry jautriai pripažino: „Sūnaus gimimas man – tikra dovana.“

Princas Harry ir Meghan Markle su šeima per sūnaus Archie krikštynas
Princas Harry ir Meghan Markle su šeima per sūnaus Archie krikštynas

Savo gyvenimą kuria Amerikoje

Praėjusiais metais M.Markle ir princas Harry oficialiai atsisakė karališkųjų pareigų. Šį sprendimą priėmusi pora aiškino, jog nori savo vaikams leisti gyventi normalų gyvenimą. 

Princas Harry su žmona Meghan Markle į naujus namus Santa Barbaroje, Kalifornijos valstijoje įsikėlė praėjusią vasarą. Viena garsiausių pasaulio porų apsigyveno netoliese paplūdimio įsikūrusioje viloje.

Nuo Los Andželo poros būstas nutolęs apie 160 kilometrų. Šaltiniai „People“ leidiniui patvirtino, jog sutuoktiniai Santa Barbaroje vilą nusipirko 2020-ųjų liepos mėnesį. 

Į Meghan ir Harry naujuosius namus veda atskiras kelias, kuris garantuoja jiems daugiau privatumo, ten galima rasti didžiulę biblioteką, ofisą, net dvi skirtingas saunas, sporto salę, žaidimų kambarį, vyno rūsį, didžiulį garažą automobiliams. Prie namo yra baseinas ir teniso aikštelė, taip pat – didžiulė žaidimų aikštelė vaikams.

Pasak „Evening Standard“, už šią nuosavybę, kuri porai atsiėjo beveik 15 mln. JAV dolerių, princas Harry ir Meghan Markle sumokėjo iš savo asmeninių lėšų.

Garsiosios poros kaimynystėje  įsikūrusios tokios žvaigždės kaip Oprah Winfrey ir Ellen DeGeneres.

Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.

Susižadėjo 2017-aisiais

Princas Harry Meghan pasipiršo 2017 metų rudenį. Kai mylimoji jų kotedže gamino vakarienę, princas priklaupė ant vieno kelio.

Princas Harry prisiminė, kad Meghan taip susijaudino, jog jam net teko dar kartą pasiteirauti, ar jau gali įteikti sužadėtuvių žiedą.

Po sužadėtuvių Meghan atviravo, kad viskas vyko taip šiltai ir nuoširdžiai, kad be jokios abejones ji atsakė „taip“ ir negalėjo patikėti savo laime.

Sužadėtiniaituomet užsiminė ir apie savo pažintį. Juos supažindino bendra bičiulė, kurios privatumą jie iki šiol pasiryžę saugoti. Pirmasis poros pasimatymas buvo suplanuotas.

Meghan neslėpė, kad iki kol susipažino su Harry, ji turėjo visiškai kitokį supratimą apie Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą. Viskas pasikeitė, kai ji įsiliejo į jo aplinką. Moterį sužavėjo princo kilnumas ir paprastumas.

Pora pasakojo, kad žingsnis po žingsnio jie ėjo rimtų santykių link. Harry manymu, paliesti Meghan širdį jam pavyko labai greitai.

Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.
Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.

Vienos brangiausių vestuvių Didžiojoje Britanijoje

M.Markle ir princas Harry susituokė 2018-ųjų gegužę. Tais metais Didžiosios Britanijos vestuvių planavimo agentūra „Bride Book“ suskaičiavo, kad ši karališkoji šventė buvo viena brangiausių Didžiosios Britanijos istorijoje – kainavo net 36 mln. eurų. Tai maždaug 9 mln. eurų daugiau nei 2011-aisiais vykusios princo Williamo vestuvės.

Sasekso kunigaikščių vestuvės stebino netradicinėmis detalėmis. Didelę dalį kelio link altoriaus Meghan žengė viena, taip parodydama savo nepriklausomybę. Ją lydėjo tik gėlių mergaitės ir pažai.

Neįprasta ir tai, kad Meghan nusprendė neturėti vyriausiosios pamergės. Ji nenorėjo išskirti nė vienos savo draugės. Užtat už lygias teises pasisakanti nuotaka nustebino daugelį, nes nusprendė pasakyti kalbą – per karališkąsias vestuves įprastai kalba tik vyrai.

Naujausi straipsniai