Princo Harry sužadėtinę ir vėl persekioja skandalai: šįkart kaltas jos brolis

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-07 12:02
Jungtinės Karalystės princo Harry (33) sužadėtinei Meghan Markle (36) nereikia nė piršto pajudinti, kad atsidurtų skandalo epicentre. Ir visa tai – dėl jos šeimos.

Meghan problemų sudaro ne tik jos tėvas Thomas Markle, bet ir jo vaikai iš pirmosios santuokos. Samantha Grant jau pardavė savo sesers istoriją išleisdama biografinę knygą. Be to, ji nesiliauja viešai komentuoti būsimų Meghan ir princo Harry vestuvių, nors seserys nebendrauja jau ne vienerius metus.

Tuo tarpu Meghan brolis Thomas Markle jaunesnysis per Naujuosius turėjo reikalų su policija. Tiesa, incidentą sukėlė ne jis, o jo sužadėtinė Darlene Blount. Ji buvo sulaikyta už ketvirto laipsnio užpuolimą, o auka tapo ne kas kitas, kaip pats Thomas jaunesnysis.

Beje, pats Thomas jaunesnysis prieš metus buvo pasodintas į areštinę. Tuomet policijos pareigūnai jį sulaikė dėl ginkluoto užpuolimo – jis buvo prispaudęs pistoletą prie savo sužadėtinės galvos.

Nuo šios margos šeimynėlės Meghan atsiribojo dar 2011-aisiais. Šiandien ji palaiko artimą ryšį su motina ir jos gimine. Tuo tarpu su tėvu M.Markle ryšys toks trapus, kad ji nė nenori, jog tėvas ją lydėtų prie altoriaus. Jau skelbiama, kad Meghan per vestuves į princo Harry rankas palydės jos motina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai