Princo Harry išrinktajai Meghan Markle vestuvių dienai specialiai sukurtas aromatas

Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vestuvėse viskas turi būti apgalvota iki smulkmenų, ką jau kalbėti apie karališkąsias. Pasaulis laukia gegužės 19 dienos – kai tuoksis Jungtinės Karalystės princas Harry (33) su sužadėtine Meghan Markle (36).

Kol kas oficialiai nepaskelbta, kokio kūrėjo suknele puošis Meghan Markle, bet jau tapo aišku, kaip kvepės princo mylimoji, praneša www.usmagazine.com.

Britų parfumerijos namai „Floris London“ seniai bendradarbiauja su Bekingemo rūmais – nuo 1820-ųjų, štai šie meistrai ir sukūrė kvapą specialiai vestuvėms.

Išskirtinis kūrinys turi priešistorę – jis įkvėptas citrusinių vaisių ir jūros dvelksmo dermės, kuri karaliauja „Bergamotto di Positano“ flakone. Šio kvapo šerdis – bergamotės, apelsinų žiedai ir žalioji arbata, toks derinys kuria saulėtos dienos ir gaivos efektą. O naujai ji papildyta šiltomis gintaro, imbiero ir medienos natomis. Karališkųjų kvepalų įsigyti nebus galima, o štai klasika tapę „Bergamotto di Positano“ prieinami kiekvienam mirtingajam – kainuoja kiek daugiau nei 100 eurų.

Meghan Markle ir princas Harry

Anksčiau Meghan Markle yra pasakojusi apie savo mėgiamus kvapus – tai „Oribe Cote d'Azur Eau de Parfum“, „Jo Malone“ parfumerijos namų – „Wood Sage & Sea Salt Cologne“.

Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II savo vestuvių dieną 1947-aisiais dvelkė „White Rose eau de toilette“ kvepalais, tai gvazdikų, irisų, jazminų ir rožių puokštė.

Princas Williamas savo išrinktąją Kate Middletone sutiko visą dvelkiančią romantišku „White Gardenia Petals“ aromatu, sukurtu Londono „Illuminum“ parfumerių. Nuošaly tąkart likę „Floris London“ ta proga sukūrė kvepalus „Wedding Bouquet“ - taip kiekvienas norintis asmuo savo namuose galėjo turėti simbolišką garsiųjų vestuvių dvelksmą.

Princo Harry ir Meghan Markle tuoktuvių ceremonija gegužės 19 d. bus surengta Šv. Jurgio koplyčioje 12 val. (14 val. Lietuvos laiku). Princą Harry ir Meghan Markle sutuoks arkivyskupas Justinas Welby, o mišias laikys Vindzoro klebonas Davidas Conneris.

Skaitykite daugiau