Princo Harry ir Meghan tikrąją medaus mėnesio kryptį išdavė apsaugininkų gausa

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-12 17:24
Gegužės 19-ąją vestuves atšokę Jungtinės Karalystės princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan kelias savaites praleido keliaudami. Nors jie jau grįžo į Londoną, iki šiol griežtai slepiama, kur jaunavedžiai ilsėjosi. Vis dėlto gausios apsaugininkų pajėgos išdavė Harry ir Meghan medaus mėnesio vietą.

Kaip praneša closerweekly.com, jaunavedžius visur lydėjo pistoletais kulkosvaidžiais ginkluotų apsaugininkų komanda. Karališkoji šeima taip baiminosi, kad Talibanas gali smogti princui Harry ir jo mylimajai per medaus mėnesį, jog nusamdė pačius geriausius kovotojus jų saugoti.

Princas Harry yra prisipažinęs, kad karinės tarnybos Afganistane metu nukovė ne vieną Talibano kovotoją. „Jei yra žmonių, norinčių ką nors blogo padaryti mūsiškiams, mes juos pašaliname iš žaidimo, – yra sakęs princas. – Atimi gyvybę, kad išgelbėtum gyvybę...“

Medaus mėnuo princui Harry ir hercogienei Meghan prasidėjo kelione į Kotsvoldą (Jungtinė Karalystė). Pasak neįvardyto šaltinio, karališkoji pora rengė romantiškus pasimatymus vietiniuose baruose, nuo visuomenės akių slėpdavosi išsirinkdami kampe stovinčius staliukus. „Jų apsaugininkų komanda įprastai sėdėdavo prie gretimo stalelio. Greičiausiai, tai šiek tiek žudo romantiką“, – sakė informatorius.

Vėliau jaunavedžiai buvo pastebėti Banfo mieste (Kanada). „Viešbutis virto tvirtove! – informatorius sakė leidiniui Radar. – Buvo įvesta griežta nefotografavimo taisyklė, visi jų apartamentus supantys kambariai buvo užsakyti.“

Naujausi straipsniai