Princo Harry ir Meghan Markle vestuvėse – svarbi rolė George'ui su Charlotte

Princas George'as ir princesė Charlotte / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-04 10:48
Greičiausiai, daugiau žmonių pamena, kaip per Pippos Middleton vestuves atrodė žavieji princo Harry ir Kembridžo hercogienės vaikai princesė Charlotte ir princas George'as, nei pati nuotaka. Tikėtina, kad dėmesį jie gali pavogti ir per princo Harry ir Meghan Markle puotą artėjančią gegužę.

„The Sunday Times“ rašo, kad karališkieji publikos numylėtiniai jau buvo parinkti svarbioms rolėms per laukiamiausią metų puotą Didžiojoje Britanijoje.

Teigiama, kad jau patvirtinta, kad žavioji princesė ir gerbėjų širdis pavergęs princas seks būsimąją karališkosios šeimos narę Meghan Markle link altoriaus. Mažoji princesė neš gėles, o princas atliks page boy pareigas. Princo George‘o vaidmuo vestuvėse neturi lietuviško atitikmens. Britų aristokratų vestuvėse page boy neša nuotakos veliumą arba žiedus.

Kensingtono rūmai teigė, kad Charlotte ir George'as su būsimąja nuotaka jau buvo susitikę ne vieną kartą. „Vestuvės bus šeimos šventė. Galima tikėtis, kad šeima bus įtraukta“, – sakė oficialus rūmų atstovas. Princas Harry per princo Williamo ir Kate Middleton vestuves buvo vyriausiasis pabrolys. Tikėtina, kad dabar šią rolę užims princas Williamas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai