Princo Harry ir Meghan Markle sūnui Archie suėjo dveji: pasveikino karališkoji šeima

Princas Harry ir Meghan Markle su sūneliu Archie/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-06 11:43
Princo Harry ir Meghan Markle sūnui Archie gegužės 6-ąją suėjo dveji. Nors prieš metus iš Didžiosios Britanijos išvykusi Sasekso hercogų atžala kartu su tėvais gyvenimu mėgaujasi už Atlanto, tačiau karališkosios šeimos sveikinimai jį pasiekė ir ten.

Oficialiose karališkųjų porų „Instagram“ paskyrose paviešinti sveikinimai Archie gimimo dienos proga.

Karalienė Elizabeth II, princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine bei princas Charlesas su Kornvalio hercogiene Camilla pasidalijo šiltais Archie gyvenimo akimirkų kadrais.

„Linkiu Archie Mountbatten-Windsorui labai laimingo antrojo gimtadienio“, – rašoma oficialioje karalienės Elizabeth II paskyroje.

Linkėjimais M.Markle ir princo Harry sūnų Archie apipylę karališkosios šeimos nariai, kaip rašo Dailymail.co.uk, berniuko nematė jau beveik pusantrų metų. Teigiama, kad paskutinį kartą šeima buvo susitikusi  2019 rudenį, prieš Sasekso hercogams išvykstant į Kanadą.

Nors karališkoje šeimoje įprasta gimimo dienos proga pasidalinti nematytomis nuotraukomis, tikėtina, kad šiemet M.Markle ir princas Harry gerbėjų akių nenudžiugins.

2021-ųjų pradžioje su karališkosiomis pareigomis atsisveikinę ir savarankišką kelią pasirinkę princas Harry ir Meghan Markle paskelbė žinią – jiedu traukiasi ir iš socialinių tinklų. 

Savo privatumą itin sauganti pora pastaraisiais mėnesiais viešumoje ir nuotraukose slepia sūnaus veidą. Jo nesimatė nei kalėdiniame šeimos atviruke, nei pranešime apie antrąjį Meghan Markle nėštumą.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad berniukas gimė 2019-ųjų gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai.

Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujausi straipsniai