Princo Harry ir Meghan Markle gerbėjams – jų istorija su pikantiškomis detalėmis

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 21:16
Karališkosios šeimos gerbėjams – puiki naujiena. Patvirtinta, kad apie princą Harry ir jo sužadėtinę Meghan Markle bus kuriamas kino filmas.

„Harry ir Meghan: karališka meilės istorija“ pasakos visą poros kelią iki karališkųjų vestuvių. Nuo to laiko, kai juos supažindino bendri draugai, iki lemtingo sužadėtuvių žingsnio ir oficialaus pranešimo apie vestuves, įvyksiančias šį pavasarį.

Manoma, kad bus pasakojama ir apie Meghan pirmasias vestuves. Kad dramos filme netruks, tikina juo besirūpinanti kompanija. Meghan yra išsiskyrusi. 2011-ųjų rugsėjį, po septynerių kartu praleistų metų, moteris susituokė su prodiuseriu Trevoru Engelsonu. Jamaikoje surengtos vestuvės buvo labai triukšmingos ir ilgos – šventė truko net keturias dienas. Deja, santuokos ilga pavadinti negalima: ji buvo nutraukta net nesulaukus antrųjų vestuvių metinių – skirtingais keliais sutuoktiniai pasuko 2013-ųjų rugpjūtį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kino juosta, pasakojanti princo Harry brolio Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton, istoriją pasauliui buvo pristatyta likus 11 dienų iki jų vestuvių. Taigi, tikimasi, jog apie Meghan Markle ir princo Harry meilės kelius sužinosime gegužę.

Vestuvės bus rengiamos Švento Jurgio koplyčioje ir Vindzoro rūmuose. Sulaužyta dar viena karališkoji tradicija: šį kartą ceremonija nebus rengiama Vestminsterio abatijoje, nes princas Harry 2013 m. tarnavo Afganistane ir nukovė ne vieną Talibano – musulmonų sunitų judėjimo – atstovą. Sprendimas rengti vestuves rūmuose buvo priimtas dėl saugumo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai