Princo Harry bičiulis atskleidė, kaip jis jaučiasi JAV: širdį skaudina santykiai su artimaisiais

Meghan Marcle ir Princas Harry / VIDA PRESS nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-16 16:18
Su karališkosiomis pareigomis atsisveikinę ir savarankišką kelią pasirinkę princas Harry ir Meghan Markle savo gyvenimą jau kurį laiką kuria Jungtinėse Amerikos Valstijose. Artimas šeimos draugas Tomas Bradby pasakoja, kad metai, praleisti už Atlanto, porai nebuvo lengvi. 

„Tai buvo psichologiškai labai sudėtingi metai, nes jie buvo atsidūrę sudėtingoje padėtyje“, – laidoje „Love Your Weekend“ kalbėjo T.Bradby.

Princo Harry ir Meghan Markle draugas, žurnalistas ir autorius T.Bradby pasakoja, kad jam M.Markle yra netgi užsiminusi, jog praėjusius metus jai teko ne išgyventi, o iškentėti.

„Kelionės po Afriką metu aš jos paklausiau, kaip jai pavyko išgyventi tuos metus. Ji atsakė: „Labiau teko iškęsti nei išgyventi. Ačiū, kad paklausei, nes nedaugelis to klausia“.

Paklaustas, ar, jo manymu, persikėlę gyventi į Kaliforniją, Harry ir Meghan atrodo laimingesni, T.Bradby išliko lakoniškas.

„Ar jie ten nelaimingi? Tikrai ne, manau, kad jie yra patenkinti savo sprendimu. Manau, kad jie jaučiasi geriau, tačiau Harry’ui skauda širdį dėl sudėtingų santykių su šeima. Nebūtinai reikia tai kasdien girdėti iš jo lūpų, kad suprastum, jog jis išgyvena dėl artimųjų“, – sako jis.

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.

Pasak T.Bradby, princo Harry ir jo brolio Williamo santykiai taip pat išliko įtempti. T.Bradby pasakoja, kad broliai ne kartą bandė išspręsti kylančius konfliktus, tačiau juos abu vis dar slegia daugybė nuoskaudų.

„Aišku, kad padėtis su šeima nėra ideali ir jiems visiems buvo labai sunkūs metai. Jie stengiasi perkopti iškilusius sunkumus, tačiau tai nėra lengva. Manau, kad ir Williamui šis periodas yra sudėtingas. Vis dar verda daugybė emocijų, visi yra įskaudinti, tad reikia laiko. Labai sudėtinga“, – atvirauja Tomas.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Šeimos bičiulis priminė, kad 2020-ųjų sausio mėnesį princui Harry ir M.Markle pranešus apie sprendimą atsisakyti karališkųjų titulų, nuoskaudos neslėpė ir Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II. Pasak T.Bradby, princui Harry buvo itin sudėtinga matyti susikrimtusią karalienę – savo senelę.

„Reikia nepamiršti, kad kalba eina ne tik apie šeimą, bet ir apie visą monarchiją. Tai yra jų darbas, tad šis sprendimas tikrai sudrebino Didžiąją Britaniją iš pagrindų. Daugelį metų buvo paisoma monarchų tradicijų, jos atrodė nesulaužomos, tad šis netikėtas sprendimas sukūrė didžiulę įtampą, kurios karališkajai giminei nepavyksta nuslėpti, tačiau jie vis vien stengiasi išlikti šeima. Atkurti tuos santykius“, – pasakoja jis.

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.

M.Markle ir princas Harry ir 2021 metus pradėjo su pokyčiais. Pora paskelbė visam laikui atsisakantys socialinių tinklų. Teigiama, kad Harry ir Meghan nebesinaudos tokiomis platformomis, kaip „Twitter“ ir „Facebook“, kadangi nusivylė „neapykanta“ ir patyčiomis, su kuriomis susidūrė internete.

Artimas poros šaltinis laikraščiui „The Times“ patvirtino, kad jiedu neketina naudoti socialinių tinklų ir viešinant savo naujojo „Archewell“ fondo naujienas.

Taip pat skelbiama, kad „mažai tikėtina“, jog Harry ir Meghan ateityje vėl sugrįš į asmenines socialinių tinklų paskyras.

Pernai sutuoktiniai, pagal susitarimą dėl atsitraukimo nuo svarbių karališkosios šeimos narių pareigų atsisakę ženklo „Sussex Royal“, įsteigė ne pelno organizaciją „Archewell“, didžiausią dėmesį skirsiančią psichinei sveikatai, švietimui ir gerovei.

Princas Harry ir Meghan taip pat ėmėsi kitų darbų, pavyzdžiui, pasirašė kontraktą su „Spotify“ dėl tinklalaidžių, pasakojančių „dvasią pakeliančias ir pramogines istorijas“, kūrimo. Be to, pora pasirašė daugelio metų kontraktą, kaip pranešama, vertą dešimčių milijonų dolerių (eurų), su „Netflix“ dėl „paveikių“ filmų ir serialų kūrimo.

Naujausi straipsniai