Princo George'o gimtadienio proga paviešinta iki šiol nematyta žavi jo nuotrauka

Princas Williamas su žmona Catherine ir vaikais princu George'u, princese Charlotte bei princu Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-22 09:50
Liepos 22 dieną Jungtinės Karalystės princui George'ui sukako penkeri. Būsimo karaliaus gimtadienio proga Kensingtono rūmai paviešino iki šiol dar nematytą jo fotografiją.

Plačiai besišypsantis princas buvo įamžintas per savo mažojo broliuko princo Louiso krikštynas, vykusias liepos 9-ąją. Linksmą kadrą užfiksavo Mattas Porteusas, kuris buvo nusamdytas įamžinti krikštynas. Beje, tas pats fotografas anksčiau darė oficialias princo George'o nuotraukas, tad aristokratas šį fotomenininką jau puikiai pažįsta.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Beje, šią savaitę rūmai paviešino ir dar vieną iki šiol nematytą princo George'o fotografiją. Tik šįkart – princo Charleso 70-ojo gimtadienio proga. Minint jo jubiliejų Bakingemo rūmuose pristatyta nauja ekspozicija, kurioje atsiskleidžia princo Charleso aistra menui. Tačiau joje yra ir asmeninių potėpių – iki šiol nematyti akvarele lieti princų Williamo ir Harry portretai, bendra būsimų trijų karalių nuotrauka – princo Charleso, princo Williamo ir princo George'o. Ji buvo padaryta netrukus po princo George'o gimimo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nuo tos dienos, kai buvo užfiksuota ši nuotrauka, prabėgo nemažai laiko. Šiandien princas George'as – talentingas, žaismingas, tačiau drovus berniukas.

Visai neseniai princas buvo užfiksuotas nešantis savo piešinį, kuriame buvo pavaizduotas išsiveržiantis ugnikalnis. Savo kūriniu besididžiuojantis aristokratas išdidžiai jį demonstravo sutiktiems artimiesiems. Vėliau, jį saugiai padėjęs pas mamą, princas George'as su pusseserėmis lakstė po pievą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Laisvas ir nerūpestingas princas George'as buvo tik dėl vieno – jį fotografavę paparacai buvo gana toli, o priešais nelaukė minia gerbėjų, reikalaujanti jo dėmesio.

Priešingai nei jo sesutė princesė Charlotte, princas George'as visada ne itin patogiai jautėsi prieš minią, o nejaukumas bėgant metams tik auga. Štai ir per karališkąsias vestuves gegužę princesė Charlotte mojavo miniai, o princas George'as slėpėsi už tėvo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ir tai visai suprantama! Retas suaugusysis pakeltų tokią viešumo naštą, o šie gležni pečiai išlaiko išties daug. Juk sunkiai suvokiamas dėmesys jį užgriuvo dar nė negimus – prie ligoninės prieigų įsikūrusi minia laukė princo gimimo ištisą mėnesį, o nuo tos dienos žmonių dėmesys mažajam princui tik auga.

Tačiau neaprėpiama tėvų meilė padeda ištverti bet ką - privačiai darytos fotografijose princas George'as VISADA plačiai šypsosi ar krečia išdaigas. Tad jo gerbėjams belieka laukti naujų gimtadienininko išdaigų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai