Princesės Eugenie vestuvės: tarp svečių – nuo elegantiškosios Meghan Markle, iki ekstravagantiškosios Caros Delevingne

Cara Delevingne, Pippa Middleton, Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-12 13:20
Spalio 12 dieną Didžiojoje Britanijoje vyksta karališkos princesės Eugenie (28) ir verslininko Jacko Brooksbanko (32) vestuvės.

Praėjus vos penkiems mėnesiams, kai dalyvavo karališkose pusbrolio princo Harry ir jo išrinktosios Meghan Markle vestuvėse, princesė Eugenie pati žengia prie altoriaus Vindzoro pilyje. 28-erių metų Elizabeth II anūkė tuokiasi su Jacku Brooksbanku.

Pora susipažino 2010 metais, tuomet princesei Eugenie tebuvo 20 metų ir ji turėjo vakarėlius mėgstančios merginos reputaciją. Aptarnavimo sektoriuje dirbęs būsimas Eugenie vyras jų pažinties dieną aptarnavo princesę. Užsimezgus draugystei, pora ilgai bendravo „Skype“.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Kaip kadaise vienai britų televizijai pasakojo princesė – tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Dėl kilusio britų nepasitenkinimo, kai šie pareiškė savo nenorą mokėti už karališkąsias Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuves, BCC televizija nusprendė atsisakyti idėjos jas transliuoti tiesiogiai. Tačiau vestuves galima žiūrėti internete arba per ITV televiziją.

Vestuvėse dalyvauja ne tik Meghan Markle, Catherine Middleton, princai Harry ir Williamas, bet ir tokios žvaigždės kaip Ellie Goulding ir Cara Delevigne. 

Naujausi straipsniai