Princesės Eugenie vestuvės Meghan Markle gali virsti tikru košmaru

Meghan Markle ir princesė Eugenie su sužadėtiniu / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-24 08:09
Jungtinės Karalystės princesė Eugenie (27) su savo ilgamečiu širdies draugu Jacku Brooksbanku (31) jau šį rudenį atšoks vestuves. Karališkoji pora susituoks Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje. Toje pačioje koplyčioje jau gegužę amžiną meilę prisieks princas Harry (33) ir Meghan Markle (36).

Tačiau ne dėl iškilmių erdvės šios vestuvės gali tapti siaubingu galvos skausmu M.Markle. Britų spauda spėlioja, kad princesė Eugenie greičiausiai pakvies savo artimą draugę Cressidą Bonas tapti pamerge. Cressida – buvusi princo Harry mergina, ilgai britų žiniasklaidos tituluota „tikrąją princo meile“.

Dvejus metus trukęs romanas žlugo, kaip tik tuo metu, kai lažybų punktus užplūdo statymai dėl karališkų sužadėtuvių. Kalbama, kad skyrybas inicijavo Cressida, neatlaikiusi visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tarp kitų princesės Eugenie potencialių pamergių – Molly Whitehall ir Jules de Boinville. Tikima, kad jos sesuo princesė Beatrice bus pakviesta tapti vyriausiąja pamerge.

Karalienės Elizabeth II anūkė princesė Eugenie susižadėjo šį mėnesį, kai įsimylėjėliai atostogavo Nikaragvoje. Jackas įteikė mylimajai gėlės formos žiedą su safyru – tokį pat, kokį princesės Eugenie tėvas princas Andrew įteikė jos motinai Jorko hercogienei Sarah.

Princesė Eugenie su savo būsimu vyru susipažino 2010-aisiais slidinėdama. Apie poros sužadėtuves gandai buvo pasklidę dar 2016-aisiais, kai princesės pirštą papuošė blizgantis žiedas. Vėliau rūmai turėjo paneigti kalbas apie tariamas poros sužadėtuves.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai