Princesės Eugenie vestuvės: kiek jos kainuos ir kas už viską mokės?

Princesė Eugenie susižadėjo su Jacku Brooksbanku
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau rytoj, penktadienį, Windsoro rūmuose įvyks antrosios karališkos vestuvės šiemet. Karalienės Elizabeth II anūkė princesė Eugenie amžiną meilę prisieks mylimajam Jackui Brooksbankui.

Kiek kainuos šios antrosios karališkos vestuvės šiemet ir kas žada už jas sumokėti?

Didelę išlaidų dalį atims apsauga, policijos pareigūnai yra įpareigoti užtikrinti apsaugą vykstant ceremonijai, todėl šios išlaidos bus padengtos iš mokesčių mokėtų surinktų lėšų. 

Windsoro pilies viduje apsauga rūpinsis diplomatus saugantys pareigūnai, o lauke tvarką palaikys vietinės pareigūnų pajėgos.

Princas Harry ir princesė Eugenie

Princesės Eugenie vestuvės įvyks prabėgus beveik penkiems mėnesiams nuo princo Harry ir Meghan Markle vestuvių. Prabėgus kelioms dienoms po Sasekso hercogų vestuvių policijos komisaras Anthony Stansfeldas BBC teigė, kad jų vestuvių apsauga kainavo nuo 2 iki 4 mln. svarų sterlingų.

Daily Mail, pasidomėjo kiek tiksliai galėtų kainuoti princesės Eugenie vestuvės, tačiau policijos komisaro A. Stansfeldo teigimu, kol šventė neįvyko – apie susidarysiančią sumą kalbėti sunku.

Žadama, kad į princesės Eugenie vestuves susirinks kur kas mažesnė minia smalsuolių. Į papildomų išlaidų skaičiavimą įtraukta ir vietinė taryba.

Princesė Eugenie susižadėjo su Jacku Brooksbanku

Oficialiame jų puslapyje skelbiama, kad princo Harry ir Meghan vestuvėms buvo išleista 1,2 mln. svarų. Ši suma buvo sumokėta tvarkdariams, mobiliesiems tualetams ir laikinų mašinų parkų įsteigimui. Tačiau tarybai vestuvės nebuvo iki galo nuostolingos – iš automobilių stovėjimo aikštelių bei žiniasklaidos sumokėtų mokesčių buvo surinkta papildomų lėšų.

Taip pat didžiulį pelną atnešė ne tik gyventojai iš visos Britanijos, bet ir kitų šalių įvykio stebėti atvykę turistai.

Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas

Princesė yra devintoji sosto paveldėtoja eilėje, todėl kritikų akyse ji nėra svarbiausia monarchė.

Nors apsauga įpareigota rūpintis Londono policija – kitomis šventės detalėmis rūpinasi karališkoji šeima. Gėlės, pramogos, suknelė – bus apmokėti iš karališkosios šeimos pinigų.

„Karalienė pati sprendžia už kurias karališkasis vestuves ji mokės“, – atskleidė buvęs karališkosios šeimos spaudos atstovas Dickie Arbiter. 

Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko sužadėtuvių fotosesija (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau