Princesės Dianos pradėtą madą puoselėja ir Catherine su Meghan

Princesė Diana / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-22 22:39
Dar visai neseniai kilo didžiulis šurmulys, kai per bendrą renginį su karaliene Elizabeth II naujai „iškepta“ Sasekso hercogienė Meghan užkėlė koją ant kojos. Išties, tikrai damai taip nedera sėdėti, bet Meghan greitai pasitaisė ir suglaudusi kojas jas dailiai pakreipė.

Kojų pakreipimas prieš fotografavimąsi – puikus triukas, suteikiantis moteriai elegancijos ir vizualiai prailginantis bei liekninantis kojas. Madą šitaip sėdėti pradėjo ne kas kitas, o velionė Sasekso hercogienės anyta princesė Diana.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ši sėdėjimo poza leisdavo princesei Dianai atrodyti elegantiškai ir rafinuotai net tuomet, kai oficialių renginių metu rūpindavosi savo nuobodžiaujančiais sūnumis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vėliau šią genialią pozą nukopijavo princesės Dianos pirmagimio princo Williamo žmona Kembridžo hercogienė Catherine. Bene akivaizdžiausiai tai pasimatė per karališkosios poros kelionę į Indiją. Prie Tadžmahalo dailiai pakreipusi kojas pozavo tiek princesė Diana, tiek hercogienė Catherine.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, bendraudama su vaikais Catherine atsisako šios oficialios pozos. Štai 2012-aisiais hercogienė buvo pastebėta sėdinti su pradinukais tiesiog ant žemės, o jos kojos buvo sukryžiuotos. Nekarališka? Užtat labai artima mažiesiems, su kuriais hercogienė stengėsi užmegzti ryšį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Patogiai sėdėti mėgsta ir hercogienė Meghan. Buvusi Holivudo aktorė ne kartą užfiksuota sėdinti sukryžiavusi kojas, tačiau aristokratiško elgesio pamokos nenuėjo veltui. Per pirmąjį vizitą su karaliene Elizabeth II ji pademonstravo tobulą karališką kojų pakreipimą.

Tad, damos, išvada yra paprasta: jei norite atrodyti karališkai, sėdėdamos suglauskite blauzdas ir jas šiek tiek pakreipkite. Veiksmas paprastas, bet rezultatas – labai elegantiškas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai