Princesės Dianos dukterėčia ruošiasi vestuvėms su gerokai už ją vyresniu milijonieriumi

Kitty Spencer/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-09 09:39
Kai ledi Kitty Spencer pasirodė princo Harry ir Meghan Markle karališkosiose vestuvėse, visi ėmė šnibždėtis: kas ši gražuolė? Paaiškėjus, kad tai šviesaus atminimo princesės Dianos dukterėčia, dėmesis profesionaliam modeliui tik išaugo.

Neseniai Ledi Kitty Spencer nustebino pranešusi apie savo sužadėtinį.

61-erių metų gimtadienį šį sausį švęsiantis M. Lewisas yra turtuolis iš Pietų Afrikos, turintis nemenką gyvenimo bagažą. Jis išsiskyręs ir turi tris atžalas. Kitty mylimasis amžiumi lenkia netgi jos tėvą – jis už grafą Charlesą Spencerį (55), velionės princesės Dianos brolį, vyresnis penkeriais metais.

Visgi, milijonierius džiaugiasi puikiu gyvenimu. Jo turto vertė viršija 90 milijonų eurų. Panašu, kad Kitty visuomet patiko vyresni vyrai. Apie santykius su M. Lewisu buvo praneša iškart po to, kai princesės Dianos dukterėčiau nutraukė santykius su 48-erių verslininku Niccolo Barattieri di San Pietro. Jie buvo pastebėti Niujorke bei San Tropeze.

Pasak Kitty artimų šaltinių, M. Lewisas gražuolei pasipiršo prieš pat Kalėdas.

Kitty Spencer – vyriausia grafo Charleso Spencerio ir buvusios manekenės Victorios Aitken atžala (ji taip pat turi brolį Louisą, seseris Elizą ir Amelią). Charlesas buvo princesės Dianos jaunėlis brolis, jam šiandien priklauso namas, kurio pašonėje amžinojo poilsio atgulė princesė Diana. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai