Princesės Dianos dukterėčia Kitty Spencer susitikinėja su jai į tėvus tinkančiu mados magnatu

Kitty Spencer
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-17 17:59
Kai šviesaus atminimo princesės Dianos dukterėčia ledi Kitty Spencer (28) pasirodė Sasekso hercogienės Meghan Markle ir princo Harry karališkosiose vestuvėse, visi ėmė šnibždėtis: kas ši gražuolė? Dabar apie šią mergina imta kalbėti garsiau. Ji pastebėta su kur kas vyresniu ir jai į tėčius, o ne vaikinus tinkančiu Michaeliu Lewis (60).

Jau ir anksčiau sklido kalbos, kad ledi Kitty neabejinga milijonieriui, mados versle besisukančiam M. Lewis. O neseniai pasirodžiusios fotografijos, kuriose įsimylėjėlių porelė užfiksuota vaikštinėjanti Niujorko gatvėmis, tai tik patvirtino.

Milijonierius puikiai pažįstamas kaip prekinio ženklo „Whistles“ įkūrėjas ir už merginos tėvą, princesės Dianos brolį Charlesą Spencerį, vyresnis vos šešeriais metais. Tai ne pirmasis Kitty vaikinas kur kas vyresnis už ją pačią.

Anksčiau mergina buvo siejama su Niccolò Barattieri di San Pietro (48). Tačiau, kaip ir dabar, apie savo santykius niekuomet nebuvo linkusi atvirai kalbėti.

„Esu labai laiminga. Mane visuomet supa malonūs ir draugiški vyrai, tačau tai nereiškia, kad mes esame daugiau nei draugai. Aš tiesiog mėgstu būti apsupta žmonių,“ – naujienų portalui „Harper‘s Bazaar“ kovo mėnesį tikino K. Spencer.

Kitty – vyriausia grafo Charleso Spencerio ir buvusios manekenės Victorios Aitken atžala (ji taip pat turi brolį Louisą, seseris Elizą ir Amelią). Charlesas buvo princesės Dianos jaunėlis brolis, jam šiandien priklauso namas, kurio pašonėje amžinojo poilsio atgulė princesė Diana. Atsižvelgiant į tai, iš kokios šeimos yra kilusi Kitty, akivaizdu, kad ji galėtų praleisti gyvenimą nepajudindama nė piršto. Ji galėtų bendrauti tik su ryškiausiomis žvaigždėmis, vilkėti pačius madingiausius drabužius ir nesiliauti šventusi. Tačiau toks hedonistinis gyvenimas Kitty nerūpi.

Kitty Spencer
Kitty Spencer

Galbūt Spencerių genuose užkoduota formulė, kad sėkme ir gerove reikia dalytis. Kitty padėjo surinkti lėšų Eltono Johno kovos su AIDS fondui, organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Taip pat ji yra labdaros organizacijos „Centerpoint“, besirūpinančios namų neturinčiais jaunuoliais, globėja.

„Benamių klausimas – labai opi Jungtinės Karalystės problema. Daugelis tų nelaimingų žmonių yra tokio amžiaus kaip mano brolis ar seserys. Tai neįtikėtina. Kaip gali būti, kad šioje šalyje jauni žmonės neturi saugaus prieglobsčio? Jie nemiega naktimis, nes bijo to, kas vyksta gatvėse. Taip neturėtų būti“, – piktinasi Kitty. Tobulai dera jos išorinis ir vidinis grožis, tik pastarąjį mažai kas pastebi, nes socialiniai tinklai kuria visai kitokį aristokratės paveikslą. Instagrame ji – lengvabūdė auksinio jaunimo atstovė. Tačiau 460 tūkstančių sekėjų – tiek žmonių stebi Kitty instagramo paskyrą – nori modelio gyvenimo blizgesio, lengvumo ir žaismingumo.

Eliza Spencer, Louisas Spenceris ir Kitty Spencer su savo mama Victoria Aitken (antra iš dešinės) / „Scanpix“ nuotr.
Eliza Spencer, Louisas Spenceris ir Kitty Spencer su savo mama Victoria Aitken (antra iš dešinės) / „Scanpix“ nuotr.

Aukštąja mada garsėjanti Italija aristokratei – tarytum antrieji namai. Ji artimai bičiuliaujasi su italų dizaineriais Domenico Dolce ir Stefano Gabbana (šie savo ruožtu kviečiasi ledi į savo šou ne tik kaip viešnią, bet ir kaip modelį), trejus metus susitikinėjo su italų turto magnatu Nicolò Barattieri di San Pietro, o prieš porą savaičių pakurstė kalbas apie romaną su kita italų garsenybe – mados fotografu Alessandro Morelli. „Kad ir kas benutiktų, visada vienas kitą palaikysime. Labai džiaugiuosi, kad esi mano gyvenime“, – dalydamasi nuotrauka su Alessandro rašė Kitty. Daugiau komentarų šia tema nebuvo – dar kūdikystėje žiniasklaidos dėmesio centre atsidūrusi Kitty žino, kada metas patylėti. To ji išmokė ir savo artimiausius bičiulius. „Turiu nedidelį ratą draugų, kuriais pasitikiu. Jie man padeda išlaikyti sveiką pusiausvyrą tarp viešojo ir privataus gyvenimų. Tikiu, kad nors ir nelengva, galima išlaikyti privatumą. Svarbiausia, kad tai būtų tavo prioritetas.“

Skaudžiausios viešojo gyvenimo pamokos išmoktos vaikystėje. Augant visuomenės manijai dėl princesės Dianos, jos brolis su šeima išsikraustė į Pietų Afrikos Respubliką – grafas tikėjosi, kad šitaip apsaugos vaikus nuo paparacų blyksčių ir bjaurių antraščių. Tačiau netrukus po princesės žūties subyrėjo pačių Spencerių santuoka. Tai išprovokavo dar vieną skandalą, dar vieną skambių antraščių maratoną. Pikti liežuviai plakė, kad grafas buvo užmezgęs romaną su žurnaliste. Nenutylėtos ir Victorios nuodėmės – tuo metu ji turėjo valgymo sutrikimų, piktnaudžiavo alkoholiu ir vartojo narkotikus.

„Savaime suprantama, žinau apie mamos problemas. Aš tiesiog jų neprisimenu, – apie sunkiausią vaikystės etapą Kitty kalba nenoriai. – Augančius mus mama mokė savivertės, pasakojo apie priklausomybes. Paauglystėje niekada nebandėme maištauti, nes mama su mumis visada buvo labai nuoširdi. Vien dėl jos karčios patirties aš niekada nesu nė prisilietusi pr
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai