Princesės Dianos atminimą Meghan Markle pagerbė savaip

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-19 21:27
Artėjant princo Harry (33) ir Meghan Markle (36) vestuvėms buvo daug kalbama apie tai, kaip pora pagerbs šviesaus atminimo princesės Dianos atminimą. Pasirodo, atminimo gestas visą vestuvių dieną buvo nuotakos rankose.

Jaunosios puokštę kūrė Londono floristų karaliene tituluojama Philippa Craddock, sukūrusi ir kvapą gniaužiančias floristines kompozicijas Šv. Jurgio koplyčioje, kur vyko jungtuvių ceremonija.

Kukli sezoninių gėlių puokštė šioje ceremonijoje buvo kur kas svarbesnė, nei buvo galima pamanyti. Kompozicijoje buvo ir neužmirštuolių žiedų – mylimiausių princesės Dianos gėlių. Jas privačiame Kensingtono rūmų sode nuskynė ne kas kitas, o princas Harry.

„Pora pasirinko būtent šias gėles panelės Markle puokštei, kad pagerbtų velionės princesės atminimą šią ypatingą dieną“, – sakoma rūmų pranešime.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Puokštėje galime išvysti ir astilbės žiedų, simbolizuojančių kantrybę ir besąlygišką atsidavimą mylimam. Tuo tarpu paprastoji pakalnutė simbolizuoja švelnumą ir džiaugsmo sugrįžimą, astrantijų žiedai – stiprybės, drąsos ir ryžto ginti tai, ką brangini, simbolis, o kvapusis pelėžirnis – palaimingo džiaugsmo, malonumo simbolis.

Paskutinė puokštės detalė – mirtos šakelė. Tai karališkoji vestuvių tradicija, siekianti karalienės Victorios laikus. Mirta – vaisingumo simbolis.

Kensingtono rūmų atstovas patikino, kad puokštė panaši į Kembridžo hercogienės Catherine vestuvinę puokštelę, tačiau šiai surišti neprireikė specialių įrankių, užteko satino kaspino.

Puokštė – ne vienintelė jaunųjų duoklė princesei Dianai. Jei per princo Williamo ir Catherine vestuves ištrauką iš Šventojo Rašto skaitė nuotakos brolis Jamesas Middletonas, tai šįkart ši garbė buvo suteikta princesės Dianos seseriai ledi Jane Fellowes. Ji perskaitė ištrauką iš Giesmių giesmės knygos.

Vestuvinis įvaizdis

Jaunikis ir jo vyriausiasis pabrolys princas Williamas vyrai vestuvių proga pasipuošė karinėmis uniformomis. Ilgai buvo spėliojama, ar princas Harry nusiskus barzdą – draudžiama vilkėti karinę šventinę uniformą ir būti su barzda. Tačiau princams, bent jau per jų vestuves, gali galioti išimtys – taip nusprendė Karalienė Elizabeth II.

Nuotakos suknelė – štai kas žadino didžiausią gerbėjų smalsumą. Apie Meghan vestuvinį drabužį jau ilgai sklandė gandai. Buvo teigiama, kad nuotaka pasirinks tokius mados namus kaip „Erdem“ ar „Ralph & Russo“. Vis dėlto Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller.

Minimalistinė, klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį prilaikė karalienės Mary deimantais inkrustuota tiara. Ją nuotakai paskolino Jos Didenybė Karalienė Elizabeth II.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai