Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas taps tėvais – laukiasi pirmagimio

Oficialios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvių nuotraukos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-25 11:42
Britų karališkosios šeimos narė Princesė Eugenie (30) ir jos sutuoktinis, verslininkas Jackas Brooksbankas (34) netrukus taps tėvais – pora laukiasi pirmagimio.

Džiugią naujieną pranešė oficialusis karališkosios šeimos naujienų puslapis. Kaip skelbiama pranešime, pora kūdikio turėtų sulaukti 2021-ųjų pradžioje. Pranešime taip pat rašoma, kad Eugenie ir Jacko šeimos – nepaprastai džiaugiasi šiomis naujienomis. 

Eugenie ir Jackas susituokė prabėgus vos keliems mėnesiams po karališkųjų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių. Jųdviejų šventė vyko 2018-ųjų spalio 12-ąją.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Pora susipažino 2010 metais, tuomet princesei Eugenie tebuvo 20 metų ir ji turėjo vakarėlius mėgstančios merginos reputaciją. Aptarnavimo sektoriuje dirbęs būsimas Eugenie vyras jų pažinties dieną aptarnavo princesę. Užsimezgus draugystei, pora ilgai bendravo „Skype“.

Kaip kadaise vienai britų televizijai pasakojo princesė, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.Vestuvėse dalyvavo ne tik Meghan Markle, Catherine Middleton, princai Harry ir Williamas, bet ir tokios žvaigždės kaip Ellie Goulding ir Cara Delevigne. 

Naujausi straipsniai