Princesė Eugenie ir Jackas Brooksbankas paviešino oficialias vestuvių nuotraukas

Oficialios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvių nuotraukos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį pasauliui parodytos oficialios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvių nuotraukos. Jas darė fotografas Alexas Bramallis, kuris anksčiau princesę Eugenie įamžino leidiniui „Harper‘s Bazaar“.

Penktadienį įvykusi princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko šventė tęsiasi visą savaitgalį. Dar neišaušus pirmadieniui, karališkoji pora pasidalijo oficialiomis savo vestuvių nuotraukomis.

Britų mados fotografas Alexas Bramallis sakė, kad jam buvo garbė fotografuoti karališkąją porą. Šio fotografo darbai puošia leidinių „Vogue“, „Harper‘s Bazaar“ ir „Vanity Fair“ puslapius.

„Tai tikra garbė ir privilegija būti pakviestam įamžinti princesę Eugenie ir Jacką Brooksbanką jiems ypatingą dieną“, – oficialiame rūmų pranešime spaudai kalba fotografas.

Du karališkosios šeimos portretai padaryti Vindzoro pilyje, o nespalvotos nuotraukos - po ceremonijos Šv. Jurgio koplyčioje. Galutinis portretas nufotografuotas karališkoje ložėje. Šioje nuotraukoje princesė Eugenie vilki dizainerio Zaco Poseno jai kurtą suknelę.

Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko karališkosios vestuvės prasidėjo stulbinančio grožio ceremonija Vindzoro pilyje esančioje šv. Jurgio koplyčioje. Po ceremonijos sekė pietūs ir ypatingas jaunavedžių „pabėgimas“ automobiliu. Tačiau jaunieji su svečiais leido sau iš tiesų atsipalaiduoti tik vakarinėje puotos dalyje.

Robbie Williamsas vakarėlyje dainavo ne tik savo, bet ir kitų atlikėjų gerai žinomas dainas, priversdamas minią šėlti kartu su juo. Beje, Robbie duktė – šešiametė Theodora – buvo viena iš mažųjų princesės Eugenie pamergių.

Gurmaniškos picos ir Margaritos kokteiliai buvo jaunavedžių pasirinkimas. Be abejo, Margarita kokteiliai buvo gaminami su populiaria Britanijoje tekila, nes Jackas Brooksbankas dirba įmonėje, tiekiančioje šį gėrimą. Tiesa, įmonė buvo įkurta George‘o Clooney ir Rande'o Gerberio, tačiau šie vėliau pardavė savo kompaniją už 1 milijardą JAV dolerių. Keista, tačiau nei Clooney, nei Gerberis vestuvių puotoje penktadienį nedalyvavo.

Po romantiško pasivažinėjimo karieta po Vindzorą, Jackas ir Eugenie atvyko į karalienės Elizabeth rengiamus karališkuosius pietus, kuriuose dalyvavo 800 svečių. Priėmimas vyko svečiams stovint (kaip ir per princo Harry ir Meghan Markle vestuves gegužę). Šiai ceremonijai buvo pasirinkta Vindzoro pilies Didžioji priėmimų salė.

Svečiai, tarp kurių buvo ir princas Charlesas, princas Williamas, Kate Middleton, Harry ir Meghan, vaišinosi tradiciniais Anglijos vieno kąsnio užkandžiais bei mėgavosi šampanu.

Eugenie ir Jackas vestuvių puotai pasirinko penkių aukštų raudono velveto ir šokolado tortą, kurio pirmąjį gabalėlį atsipjovė patys, besišnekučiuodami su svečiais.

Kalbą sakė ir Jackas, ir Eugenie tėvas – Jorko princas Andrew, kuris šmaikščiai pašiepė savo žentą, priversdamas kvatoti visus susirinkusiuosius. Andrew turėjo šunį, vardu Jackas (Norfolko terjeras) ir kartą Andrew sušuko: „Jackai, lipk nuo kėdės“ – ir Jackas nulipo, tik ne šuo, o naujasis Eugenie vyras.

Jackas savo kalbos metu padėkojo visiems susirinkusiems svečiams.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau