Princesė Eugenie atidavė duoklę Grace Kelly – antrąją vestuvinę suknelę įkvėpė aktorės įvaizdis

Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-04 17:13
Praėjusiais metais karališkoje britų šeimoje netrūko įsimintinų įvykių. Gegužės mėnesį princas Harry vedė savo išrinktąją Meghan Markle, o spalio pradžioje ištekėjo princesė Eugenie už savo mylimojo Jacko Brooksbanko.

Abi plačiai aptarinėjimos karališkosios poros susituokė toje pačioje Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje.

Princesė Eugenie, kaip įprasta, vestuvių dieną vilkėjo dvi sukneles: pirmoji buvo skirta oficialiai ceremonijai, o antroji – vakarėliui. Abi suknelės dabar eksponuojamos Vindzoro pilyje. Norintys išvysti sukneles savo akimis, galės ir išgirsti pasakojimus apie jas, įrašytus pačios Eugenie.

Princesės Eugenie vestuvinių suknelių paroda Vindzoro pilyje / „Scanpix“ nuotr.
Princesės Eugenie vestuvinių suknelių paroda Vindzoro pilyje / „Scanpix“ nuotr.

Pasak princesės Eugenie, antrasis vakaro apdaras, sukurtas dizainerio Zaco Poseno, buvo įkvėptas legendinės amerikiečių aktorės Grace Kelly įvaizdžio kino filme „To Catch a Thief“ (liet. „Pagauti vagį“).

„Norėjau kažkuo priminti Grace Kelly filme „Pagauti vagį“, todėl parodžiau filmo ištrauką ir tuomet Zacas pasiūlė būtent šią šilko medžiagą, kurią jis rado Mančesteryje. Kiekviena suknelės detalė buvo kruopščiai sukurta Zaco ir jo puikios komandos,“ – pasakojo moteris.

Vakarinėje vestuvių dalyje moteris išties atrodė nuostabiai, o ir pats vakarėlis buvo puikus. Robbie Williamsas vakarėlyje dainavo ne tik savo, bet ir kitų atlikėjų gerai žinomas dainas, priversdamas minią šėlti kartu su juo. Beje, Robbie duktė – šešiametė Theodora – buvo viena iš mažųjų princesės Eugenie pamergių.

Gurmaniškos picos ir Margaritos kokteiliai buvo jaunavedžių pasirinkimas. Be abejo, Margarita kokteiliai buvo gaminami su populiaria Britanijoje tekila, nes Jackas Brooksbankas dirba įmonėje, tiekiančioje šį gėrimą. Tiesa, įmonė buvo įkurta George‘o Clooney ir Rande'o Gerberio, tačiau šie vėliau pardavė savo kompaniją už 1 milijardą JAV dolerių. Keista, tačiau nei Clooney, nei Gerberis vestuvių puotoje nedalyvavo.

Po romantiško pasivažinėjimo karieta po Vindzorą, Jackas ir Eugenie atvyko į karalienės Elizabeth rengiamus karališkuosius pietus, kuriuose dalyvavo 800 svečių. Priėmimas vyko svečiams stovint (kaip ir per princo Harry ir Meghan Markle vestuves gegužę). Šiai ceremonijai buvo pasirinkta Vindzoro pilies Didžioji priėmimų salė.

Svečiai, tarp kurių buvo ir princas Charlesas, princas Williamas, Kate Middleton, Harry ir Meghan, vaišinosi tradiciniais Anglijos vieno kąsnio užkandžiais bei mėgavosi šampanu.

Princesės Eugenie vestuvinių suknelių paroda Vindzoro pilyje / „Scanpix“ nuotr.
Princesės Eugenie vestuvinių suknelių paroda Vindzoro pilyje / „Scanpix“ nuotr.

Eugenie ir Jackas vestuvių puotai pasirinko penkių aukštų raudono velveto ir šokolado tortą, kurio pirmąjį gabalėlį atsipjovė patys, besišnekučiuodami su svečiais.

Kalbą sakė ir Jackas, ir Eugenie tėvas – Jorko princas Andrew, kuris šmaikščiai pašiepė savo žentą, priversdamas kvatoti visus susirinkusiuosius. Andrew turėjo šunį, vardu Jackas (Norfolko terjeras) ir kartą Andrew sušuko: „Jackai, lipk nuo kėdės“ – ir Jackas nulipo, tik ne šuo, o naujasis Eugenie vyras.

Jackas savo kalbos metu padėkojo visiems susirinkusiems svečiams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai