Princesė Diana: „Karalienė iš manęs atėmė vienintelį vyrą, kurį mylėjau“

Princesė Diana ir jos asmens sargybinis Barry Mannakee / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 20:29
Prieš 20 metų, 1997-ųjų rugpjūčio 31 d., princesė Diana žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje. Artėjant mirties metinėms, vis pasirodo naujų detalių iš jos gyvenimo.

Štai princai Williamas ir Harry atsiskleidė atvirame interviu apie savo mamą, princesę Dianą naujame dokumentiniame filme „Diana, mūsų mama: jos gyvenimas ir palikimas“.

Netrukus dienos šviesą išvys dar viena dokumentinė juosta „Diana: istorija jos žodžiais“. Kalbama, kad pastaroji bus ypatingai atvira.

Filmas sudėtas iš įrašų, darytų pamokų metu, kai princesė Diana mokėsi oratorystės meno 1991-aisiais. Tuo metu visuomenė nagrinėjo princo Charleso romaną su Kornvalio hercogienė Camilla Parker Bowles – princesei Dianai reikėjo dažnai duoti interviu, tad ji treniravosi. Jos dėstytojas buvo aktorius Peteris Settelenas, pamokas įrašinėjęs vaizdo kamera, tuomet jis net neįtarė, kokią vertę įrašai turės po keliolikos metų.

Princesė Diana labai gerai sutarė su dėstytoju, net atverdavo jam širdį.

Oratorystės meno pamokų metu princesė Diana sako monologus apie savo santykius su vyru princu Charlesu ir net kitais vyrais.

„Vestuvių diena buvo pati blogiausia mano gyvenime. Iki tol mudu buvome susitikę iš viso 13 kartų. O mūsų seksualinis gyvenimas buvo labai keistas. Prieš šešerius ar septynerius metus tai iš viso liovėsi. Charlesas manė, kad tam nėra jokios būtinybės“, – kalbėjo ledi Di.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Filme yra ir kadrų, kuriuose princesė pasakoja savo tragišką meilės istoriją su asmens sargybiniu Barry Mannakee (vyras žuvo 1987 m. automobilio avarijoje pakeliui iš darbo į namus).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Man buvo 24-eri, įsimylėjau žmogų, kuris man buvo viskuo. Netrukus jį pašalino, nes atsirado įtarimų, kad mus kažkas sieja daugiau. Po trijų savaičių po atleidimo, jis žuvo. Taip karalienė atėmė iš manęs vienintelį vyrą, kurį mylėjau. Jis buvo mano viso gyvenimo meilė“, – juostoje kalba princesė Diana.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai