Princesė Charlotte pagauta mėgdžiojanti tėtį: „Ji tarsi sumažintas Williamas“

Princesė Charlotte, princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Princesės Charlotte vienas pirmųjų pasirodymų renginyje kartu su tėvais Kembridžo hercogiene Catherine ir princu Williamu jau kelia bangas socialiniuose tinkluose. Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip mažoji kopijuoja tėčio kūno kalbą.

Septynmetė princesė Charlotte kartu su tėvais rugpjūčio 2-ąją dalyvavo Tautų Sandraugos žaidynėse Birmingame.

Čia neliko nepastebėtas jos žavingas elgesys. Charlotte ėmė mėgdžioti savo tėtį princą Williamą, kol jis ir Kate Middleton kalbėjosi su žaidynių dalyviais. Mergaitė pademonstravo tą pačią tėčiui būdingą atsipalaidavimo pozą – pasilenkė, atsirėmė alkūnėmis į kelius ir sunėrė rankų pirštus.

Laimei, ši miela akimirka buvo užfiksuota ir šiuo metu vaizdo įrašas socialiniame tinkle „TikTok“ jau yra surinkęs per milijoną peržiūrų.

„Kaip tėvas, taip ir dukra. Tai, kad princesė sėdi identiškoje pozoje, kaip ir jos tėtis – ne sutapimas“, – teigiama vaizdo įrašo aprašyme.

Minėtas įrašas sulaukė daugybės internautų simpatijų. Socialinių tinklų vartotojai negailėjo pagyrų: „Ji kaip tėtis“, „Ji iš šono atrodo kaip iš akies trauktas Williamas“.

„Čia ji – kaip sumažintas tėtis“, – pridėjo dar vienas internautas.

@princesacharlotte_fans like father like daughter, it is not a coincidence that princess charlotte was sitting there in an identical position to that of her father on #princewilliam #princesscharlotte #charlotteofcambridge #dukeandduchessofcambridge #parati #royalfamily #bririshmonarqui #princesscharlotteofcambridge ♬ Señorita - Shawn Mendes & Camila Cabello

Kituose žaidynių renginiuose mažoji taip pat pastebėta besimaivanti ir kitaip rodanti savo vaikišką lengvabūdiškumą.

Skaitykite daugiau