Prince'o namai, kuriuose jis mirė, virs muziejumi

Prince'o namai, kuriuose jis mirė, virs muziejumi / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-28 09:45
Pranešama, kad popmuzikos legendos Prince'o namuose, kuriuose jis ir mirė praėjusią savaitę, bus įrengtas muziejus.

Ilgametė Prince'o kolegė Sheila E. (58 m.), grojusi jo grupėje būgnais, „ET Online“ sakė, kad jo šeima rimtai svarsto Prince'o namus ir įrašų studiją „Paisley Park“ paversti muziejumi – apie tai esą svajojo ir pats dainininkas.

Žadama, kad muziejuje bus pagerbtas jo gyvenimas, muzika ir gebėjimas nuolat kelti kartelę meno ir mados srityse – viskas, dėl ko jis ir stengėsi plėšrioje muzikos industrijoje.

Prince'o namai yra Čanhasene, nedideliame miestelyje Minesotos valstijoje. Namuose dainininkas buvo įsirengęs ir savo įrašų studiją „Paisley Park Records“ – ją jis įkūrė 1985-aisiais ir davė vienos iš savo dainų pavadinimą. Būtent čia praėjusį ketvirtadienį jis ir buvo rastas sukniubęs lifte, o atvykę medikai po nesėkmingų bandymų atgaivinti dainininką konstatavo jo mirtį.

„Jis kaupė jam reikšmingus daiktus ir visokias smulkmenas iš visų savo turų, pavyzdžiui, mano būgnus ir jo motociklą“, – sakė Sheila E.​, kuri buvo viena iš vos dvidešimties žmonių, dalyvavusių privačiose Prince'o laidotuvėse šeštadienį.

Nors kol kas neminimos jokios konkrečios datos, kada galima būtų tikėtis muziejaus atidarymo, tačiau Sheila E.​ atskleidė, ką tikrai bus galima išvysti Prince'o namuose.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Yra visas koridorius, pilnas apdovanojimų ir įvertinimų, kurie jam pačiam itin nerūpėjo, bet jis juos laikė išdėliojęs dėl gerbėjų, – sakė Sheila E.​ – Ant sienos yra freska su jo ištiestomis rankomis – iš vienos pusės yra visi žmonės, kurie jam yra padarę kokią nors įtaką, o iš kitos – visi, kurie yra groję su juo... Tai gražu.“

Beje, ta pati Sheila E. apsiėmė organizuoti Prince'o atminimo koncertą.

Žmonės.lt primena, kad Prince'as mirė praėjusį ketvirtadienį savo namuose Minesotoje. Jam buvo 57-eri. Prince'o skrodimas buvo atliktas penktadienį – jo mirties priežastis vis dar neaiški. Tą pačią dieną jo palaikai grąžinti artimiesiems, kurie savaitgalį su juo jau atsisveikino per privačią ceremoniją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai