Princas Williamas sulaužė karališkąjį protokolą dėl pusfinalyje palūžusios Anglijos futbolo rinktinės

Princas Williamas – aistringas futbolo gerbėjas / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-12 08:10
Vėlyvą trečiadienio vakarą žlugo Anglijos vyrų futbolo rinktinės viltys triumfuoti Pasaulio vyrų futbolo čempionate. Po pratęsimo pusfinalyje kroatai palaužė anglus rezultatu 2:1. Nors tą naktį ašaras liejo tiek Anglijos rinktinės gerbėjai, tiek patys futbolininkai, vienas aistringas fanas nepasidavė liūdesiui.

Jungtinės Karalystės Futbolo asociacijos prezidento pareigas einantis princas Williamas po nesėkmingų rungtynių dėkojo savo šalies futbolo rinktinei.

„Suprantu, kokia nusivylusi šiandien yra Anglija, bet aš negalėčiau labiau didžiuotis šia komanda. Jūs turėtumėte laikyti galvas aukštai iškeltas. Jūs neįtikėtinai pasirodėte pasaulio futbolo čempionate, įėjote į istoriją ir suteikėte mums, gerbėjas, tai, kuo galėjome tikėti. Mes žinome, kad Anglijos komanda dar gali kai ką parodyti“, – Kensingtono rūmų tviterio paskyroje naktį pasirodė tokia žinutė.

Žinutė buvo pasirašyta viena raide – W. Taip karališkosios šeimos gerbėjai suprato, kad šį įrašą paskelbė ne kas kitas, o pats princas Williamas.

Tai nėra įprasta praktika. Karališkosios šeimos nariams draudžiama naudotis socialiniais tinklais, o oficialias rūmų paskyras tvarko specialiai tam nusamdyti žmonės. Tik futbolo čempionato metu princas Williamas sulaužė protokolą ir pasaulis išvydo asmeniškai karališkosios šeimos nario parašytas žinutes. Princas Williamas ne kartą viešai džiaugėsi Anglijos rinktinės pasiekimais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Apskritai, princas Williamas – aistringas futbolo gerbėjas. Net viešėdamas Jordanijoje jis neatsisakė savo pomėgio. Tąsyk jis išjungė internetą mobiliajame telefone vos tik prasidėjo rungtynės, kuriose rungtyniavo Anglija. Vakare, kai jau atsilaisvino nuo karališkųjų pareigų, princas peržiūrėjo rungtynių įrašą.

Jo dar laukia vienos įtemptos rungtynės, mat Anglijos pasirodymas Pasaulio vyrų futbolo čempionate dar nesibaigė. Šeštadienį Anglija susikaus su Belgija dėl trečiosios vietos. Tuo tarpu svarbiausios čempionato rungtynės vyks sekmadienį, kai dėl pirmos vietos kovos Prancūzija ir Kroatija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai