Princas Williamas sulaukė klausimo, kaip elgtųsi, jei jo vaikai pasakytų esantys homoseksualūs

Princas Williamas su šeima / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-27 21:19
Artėjant LGBT bendruomenės paradui Londone, kuris vyks liepos 6-ąją, princas Williamas dalyvavo diskusijoje. Jis buvo pakviestas kartu su savanorių organizacija „Albert Kennedy Trust“ pasikalbėti apie LGBT bendruomenei iškylančias problemas. Diskusijos metu princas sulaukė ir vieno ypatingo klausimo: kaip jis reaguotų, jei jo vaikai pasakytų, kad yra homoseksualūs.

Princas Williamas prieš atsakydamas patikino, kad tokio klausimo sulaukia jau ne pirmąjį kartą.

Princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

„Žinote, apie tai visai neseniai galvojau, nes esu sulaukęs tokio klausimo, – kalbėjo vyras. – Tačiau, manau, kad reaguočiau visiškai normaliai“.

Princas pasakojo, kad su žmona, Kembridžo hercogiene Kate Middleton, yra apie tai diskutavęs ir patikino, kad palaikytų bet kokį jų apsisprendimą, ypač žinant jų šeimos padėtį visuomenėje. Pasak jo, abu jie su Kate yra nutarę apie tai kuo daugiau su vaikais kalbėtis, kad jie būtų tam pasiruošę ir suprastų, ko gali tikėtis.

Princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

„Manau, kad bendravimas yra svarbus visais gyvenimo klausimais, norint juos palaikyti ir kartu pereiti visus sunkumus,“ – mintimis dalijosi princas.

„Didžiausią nerimą man kelia ne mano vaikų orientacija, o visuomenės spaudimas, kuris gali užgriūti juos,“ – kalbėjo princas Williamas.

Princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

Organizacijos „Albert Kennedy Trust“ direktorius T. Sigsworthas pasidžiaugė Williamo koentaru: „Jau anksčiau buvau sužavėtas jo išprusimu, bet jo empatija ir LGBT bendruomėnės problemų pripažinimas yra nepakartojamas. Tai padarys milžinišką pasikeitimą“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai