Princas Williamas šmaikščiai pasveikino brolį tapus tėčiu

Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-07 18:45
Kembridžo hercogienė Catherine kartu su princu Williamu neslepia savo džiaugsmo prieš dieną tapus teta ir dėde. Karališkoji pora šiandien atvirame interviu sakė negalintys nustygti vietoje ir be galo laukiantys, kol turės progą išvysti Meghan Markle ir princo Harry mažylį.

Kartu su žmona Catherine Middleton dalyvavęs „Kings Cup“ regatos išlydėtuvėse Londone, apie savo sūnėną prakalbo princas Williamas:

„Didžiuojuosi bei sveikinu savo brolį atvykus į pasaulį, kuriame amžinai trūksta miego“, – juokėsi Williamas.

„Tai toks ypatingas laikas. Charlotte su Louisu jau atšventė savo gimtadienius ir galiu drąsiai teigti, jog susilaukti vaikelio pavasarį yra be galo gera“, – vyrui su šypsena veide antrino Catherine.

Catherine Middleton/Vida Press nuotr.
Catherine Middleton/Vida Press nuotr.

Pora sakė vyksianti aplankyti Sasekso hercogų Meghan ir Harry po keletos dienų, kol kas jie nori jauniesiems tėveliams duoti laiko, laukia, kol nurims aplinkinių dėmesys. 

Kaip skelbia britų žiniasklaida, Meghan Markle ir princo Harry sūnus gimė 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris dar tą pačią dieną kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

„Mes vis dar svarstome, kaip jį pavadinti. Vaikelis gimė šiek tiek vėliau, todėl turėjome daugiau laiko apie tai pasvarstyti. Tai yra sekanti mūsų užduotis. Kol kas norime kelias dienas praleisti kartu su šeima, tačiau labai laukiame tos akimirkos, kai savo džiaugsmu galėsime pasidalyti su jumis. Norime jums parodyti savo kūdikį“, – vakar sakė jis.

Paklaustas, koks jausmas yra dalyvauti gimdyme Harry nusijuokė: „Nesu daug kartų buvęs gimdyme. Tai man buvo pirmas kartas. Buvo nuostabu, visiškai neįtikėtina. Pasakysiu, turbūt, kaip ir kiekvienas tėvas – mano kūdikis yra nuostabus. Galėčiau numirti dėl šio mažylio.“

Naujausi straipsniai