Princas Williamas prakalbo apie trečio vaikelio laukimą: „Nežinau, kaip susitvarkysiu“

Princas Williamas su žmona Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 16:17
Jungtinės Karalystės princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine gyvena džiugiu laukimo laikotarpiu – jau balandį gims poros trečia atžala. Tuo tarpu princas Williamas patikino jaučiantis palengvėjimą, kad jo mylima moteris laukiasi vieno, o ne dviejų vaikų.

Oficialiame priėmime dalyvavęs princas Williamas šnekučiavosi apie vaikus su „Antston Properties“ vadovu Raymondu Stoneriu. Aristokratas išdavė, kad laukdamas trečio vaiko gimimo stengiasi avansu išsimiegoti tiek, kiek tik gali.

R.Stoneris pastebėjo, kad princas sutaupytų laiko, susilaukęs dvynukų.

„Dvyniai? Manau, dvyniai išbandytų mano psichinę sveikatą.

Du vaikai yra puiku, aš nežinau, kaip susitvarkysiu su trimis. Būsiu nuolat pavargęs“, – sakė princas Williamas, auginantis ketverių su puse sūnų princą George'ą ir gegužę trečią gimtadienį švęsiančią dukrą princesę Charlotte.

Trečio vaiko tiksli gimimo data nėra skelbiama. Tik karališkoji pora nuspręs, ar jie nori paviešinti tikslią numatytą gimdymo datą.

Nežinoma ir trečio vaikelio lytis. Ji nebuvo skelbiama ir pirmų dviejų nėštumų metu. Teigiama, kad laukdamasi princo George'o Kembridžo hercogienė Catherine pati nežinojo kūdikio lyties.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai