Princas Williamas ir princas Charlesas griežtai atsisakė susitikti su Donaldu Trumpu

Donaldo Trumpo susitikimas su karaliene Elizabeth II / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-16 19:22
Būsimieji karaliai princas Williamas ir princas Charlesas nenorėjo turėti nieko bendra su Amerikos prezidento Donaldo Trumpo vizitu Jungtinėje Karalystėje, praneša „The Sunday Times“.

Jie abu atsisakė susitikti su D. Trumpu, todėl karalienė Elizabeth II turėjo tai padaryti viena.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Jie paprasčiausiai atsisakė dalyvauti. Tai labai neįprastas dalykas karalienei. Paprastai ją visuomet kas nors lydi“, – sakė karališkosios šeimos šaltinis.

Vietoj to, princas Williamas su princu Charlesu pasirinko žaisti labdaringame polo žaidime. Renginys buvo skirtas pagerbti policijos pareigūnus, todėl karalienei į susitikimą teko vykti vienai.

Kadangi šis vizitas nebuvo oficialus – taisyklės buvo kitokios. Tačiau, pasirodo, pati karalienė su D. Trumpu stengėsi kuo mažiau bendrauti. „Karališkosios šeimos nariai rodė kur kas didesnį entuziazmą, kai Britanijoje lankėsi Baracas Obama su šeima“, – teigė šaltinis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Karalienė Elizabeth II susitiko su prezidentu Donaldu Trumpu ir jo žmona Melania Windsoro pilyje penktadienį. Susitikimas nepraėjo sklandžiai. Pavyzdžiui, Donaldas Trumpas ėjo priekyje karalienės ir užstojo jai kelią – to daryti niekam nevalia. Šis Amerikos prezidento gestas sukėlė didelę pasipiktino audrą internete.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai