Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine paviešino šeimos nuotrauką su vaikais

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-18 11:53
Prieš pat Kalėdas britų karališkoji pora princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine paviešino jaukią šeimos nuotrauką ir taip pat pranešė, kad jų pirmagimis princas George'as netrukus pradės lankyti darželį.

Penktadienį priešpiet Kensingtono rūmai išplatino žavią šeimos nuotrauką, kurioje princas Williamas ir jo žmona Kembridžo hercogienė Catherine įamžinti kartu su vaikais – dvejų su puse metų George'u ir septynių mėnesių Charlotte.

„Nauja šeimos nuotrauka – linksmų Kalėdų linki Kembridžo hercogas ir hercogienė, princas George'as ir princesė Charlotte, – taip nuotrauką pristatė Kensingtono rūmai. – Hercogas ir hercogienė yra be galo dėkingi už visas šiltas žinutes, kurių jų šeima šiemet sulaukė, ir nekantrauja sutikti Kalėdas būdami jau keturiese.“

Ši nuotrauka šiemet bus naudojama kaip oficialus karališkosios šeimos kalėdinis atvirukas.​

Nuotrauka daryta vėlyvą spalį Kensingtono rūmuose, karališkąją šeimą nufotografavo Chrisas Jelfas. 

„Aš absoliučiai mėgavausi fotografuodamas šią labai gražią šeimą, nors turi būti labai greitas ir neturi daug laiko padaryti nuotraukai, kai fotosesijoje dalyvauja du maži vaikai! Tikiuosi, kad visiems ši nuotrauka patiks taip pat kaip ir man, ir aš jaučiuosi pagerbtas, kad hercogas ir hercogienė nusprendė ja pasidalinti viešai“, – dailymail.co.uk cituoja fotografą Chrisą Jelfą.

Kartu su nauja nuotrauka karališkoji pora taip pat pranešė, kad nuo sausio pabaigos jų sūnus George'as, būsimasis karalius, pradės lankyti darželį. Pora sūnų leis į nedidelį „Westacre“ darželį, kuriame vaikai ugdomi pagal Montessori programą. Šis darželis yra vos kelios minutės kelio mašina nuo šeimos rezidencijos Anmer Hall Norfolke.

Žmonės.lt primena, kad prieš tris savaites buvo paviešintos kelios mažosios britų princesės Charlotte nuotraukos, kurias darė pati Kembridžo hercogienė Catherine.

Tiek tada paviešintos nuotraukos, tiek šiandien pasirodžiusi šeimos fotografija, manoma, daryta tuo pačiu metu – karališkosios šeimos gerbėjai jau atkreipė dėmesį, kad mažoji Catherine vilki tais pačiais drabužėliais.

 
„Scanpix“/AP (Kembridžo hercogienės) nuotr.
„Scanpix“/AP (Kembridžo hercogienės) nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai