Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pasidalino šeimos atostogų kalnuose nuotraukomis

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-07 12:44
Pirmadienį Jungtinės Karalystės princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pasidalino šeimos atostogų kalnuose nuotraukomis.

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine kartu su vaikais – dvejų su puse metų sūnumi George'u ir dešimties mėnesių dukra Charlotte – praėjusią savaitę išvyko pirmų šeimos atostogų būdami jau keturiese.

Britų karališkoji šeima žiemos pramogomis mėgavosi Prancūzijos Alpėse ir tai buvo pirmas kartas, kai tiek George'as, tiek Charlotte turėjo progą pažaisti su sniegu. 

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine – aistringi ir patyrę slidininkai, tačiau tapę tėvais jie iki šiol neturėjo progos išvykti paslidinėti į kalnus. Ši kelionė jiems – pirmoji po ketverių metų pertraukos.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pasikvietė „Press Association“ fotografą Johną Stillwellą, kuris įamžino sniegu besidžiaugiančią šeimyną.

Nuotraukose princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pozuoja kartu su savo vaikais, jiedu taip pat užfiksuoti žaismingai besimėtantys sniegu – tokių atsipalaidavusių ir neįspraustų į griežto protokolo rėmus princo ir jos žmonos jau seniai nebuvo matyti.

Kviečiame pažiūrėti mielas nuotraukas, kuriomis pasidalijo britų karališkoji šeima:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai