Princas Williamas ir Kate Middleton vaikus namuose moko patys: „Jie turi daug ištvermės“

Catherine Middleton ir princas Williamas su vaikais: George'u, Charlotte ir Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-01 17:30
Kaip ir daugelis tėvų visame pasaulyje, karališkoji pora Kate Middleton ir princas Williamas įvedus karantiną vaikams turi padėti mokytis patiems.

„Man pasidarė neramu, kiek mažai pamenu iš mokyklos, ypač, kai neišeina atlikti matematinių skaičiavimų“, – juokavo princas. Naujoje BBC dokumentikoje  Football, Prince William and Mental Health Williamas pasakojo, kad mokyti vaikus namuose – jam labai smagu. 

Jo žmona Kate Middleton anskčiau yra prasitarusi, kad pora vaikams užduočių duoda net per atostogas. „Aš jaučiuosi tokia bloga. Vaikams nesakėme, jog mokykloje šiuo metu turėtų būti atostogos ir tęsėme mokslus“, – kalbėjo hercogienė ir pridėjo, kad yra nustebusi, nes vaikai turi labai daug ištvermės. „Pasižiūrėjus į užduočių, kurias padarome per dieną, sąrašą nustembu, kiek daug visko galima nuveikti. Mes net statome palapines, jas vėl surenkame, mokomės gaminti maistą. Dienos pabaigoje vaikai būna laimingi, nes vykdydami užduotis spėja ir pasilinksminti“, – sakė ji. 

Kate Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais dūko sode / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais dūko sode / „Scanpix“ nuotr.

K. Middleton atviravo, kad šešemetis jų sūnus George'as metas jaunesnei sesei Charlottei pavydi užduočių. „Sesei jis pavydi voro formos sumuštinių gaminimo, jam tai atrodo daug smagiau nei jo paties literatūros užduotys“, – šypsojosi Kate. 

Primename, kad pora augina tris vaikus: George'ą (6), Charlottę (5) ir Louisą (2). Princas George'as ir princesė Charlotte lanko tą pačią „Thomas's Battersea“ mokyklą Londone, kuri, kaip ir daugelis mokymo įstaigų, karantino metu yra uždaryta.

 

Naujausi straipsniai