Princas Williamas ir Kate Middleton labdaringame koncerte spindėjo elegancija

Princas Williamas ir Kate Middleton/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-19 13:57
Pirmadienio vakarą kasmet vykstančiame labdaringame vakare „Royal Variety Performance“ visų akys krypo į karališkąją porą – princą Williamą ir Kate Middleton.

Įžengdami į Londono teatrą  „Palladium“ pora plačiai šypsojosi ir mielai pozavo fotografams. Kate sužavėjo ypatingai elegantišku įvaizdžiu. Kembridžo hercogienė pasipuošė juoda nėriniuota dizainerio Alexanderio McQueeno suknele.

Princas Williamas ir Kate Middleton/ SCANPIX nuotr.
Princas Williamas ir Kate Middleton/ SCANPIX nuotr.

„Palladium“ teatre vykęs kasmetinis labdaringas renginys – globojamas karalienės Elizabeth II. Renginio vedėjais tapo komikai Robas Beckettas ir Romeshas Ranganathanas. Tai ne pirmi metai, kuomet Kembridžo hercogai dalyvauja šiame renginyje. Pirma kartą labdaros koncerte pora apsilankė dar 2014-aisiais.

Savaitgalį devintąsias santuokos metines paminėję Kembridžo hercogai, dar prieš prasidedant šventei susitiko su labdaringame koncerte pasirodžiusiais atlikėjais.

„Royal Variety Performance“ – labdaros koncertinis vakaras skirtas rinkti lėšoms Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems ir į pensiją išėjusiems menininkams, kurie nebegali patys savimi pasirūpinti.

Naujausi straipsniai