Princas Williamas ir hercogienė Catherine žada palikti Londoną: atskleidė priežastį

Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais George'u, Charlotte ir Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-07 20:32
Princas Williamas su žmona Kate Middleton ir vaikais planuoja palikti sostinę ir persikelti į Vindzorą, kur šiuo metu įsikūrusi karalienė Elizabeth II. Karališkosios ekspertės teigimu, Kembridžo hercogai pavargo nuo Londone vyraujančio chaoso, rašoma britų žurnale „OK!“.

Šiuo metu karališkoji šeima gyvena Kensingtono rūmuose Londone, kur princas Williamas ir hercogienė Catherine dirba, o vaikai lanko mokyklą. Nemažai laiko jie leidžia ir Norfolke esančioje Anmer Hall rezidencijoje, kurioje jie pragyveno ir viso trečiojo Anglijos karantino metu.

Vis tik toks ritmas šeimos nebetenkina ir ji jau kurį laiką planuoja išvykti į Vindzorą. Tai leistų jai būti arčiau karalienės Elizabeth II ir pasimėgauti ramybe.

Karališkoji ekspertė Katie Nicholl žurnalui „OK!“ pasakojo, kad nei princas Williamas, nei Kate Middelton niekada nebuvo Londono žmonės ir nemėgo miesto šurmulio.

Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną / „Scanpix“ nuotr.

„Nors jų namai Kensingtono rūmuose – labai saugūs, jie jautėsi pernelyg stebimi, jiems trūko privatumo. Augant jų vaikams, šis jausmas tik stiprėjo“, – tvirtino ekspertė.

Ji teigė, kad nors Kembridžo hercogų šeimai patinka būti Anmeryje, jiems reikia namų, esančių netoli sostinės – tai leistų jiems gyventi privačiau, tačiau kartu lengvai grįžti į viešus užsiėmimus ir renginius. Būtent dėl šių priežasčių Vindzoras atrodo idealus pasirinkimas.

„Pilis yra didžiulė ir dabar yra nuolatinė karalienės rezidencija, tačiau yra ir kitų būsto variantų. Visi variantai šiuo metu yra apsvarstomi“, – sakė K.Nicholl.

Kate Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais dūko sode / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais dūko sode / „Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad kita priežastis, kodėl princas Williamas ir hercogienė Catherine nori išvykti iš Londono, yra susijusi su vaikų mokslu – intesyvus miesto ritmas ir šurmulys gerokai apsunkino jų kelionę į mokyklą.

Aštuonmetis princas George'as ir šešerių princesė Charlotte lanko privačią pradinę mokyklą „Thomas's Battersea“, įsikūrusią pietvakarių Londone, o trejų princas Louisas neseniai pradėjo lankyti „The Willcocks“ vaikų darželį Pietų Kensingtone.

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“/AP nuotr.
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“/AP nuotr.

Karališkoji ekspertė sakė, kad tiek princas Williamas, tiek hercogienė Catherine kiekvieną rytą ir popietę stengiasi vaikus į mokyklą nuvežti patys.

„Nors tai gali atrodyti kaip trumpa kelionė, jie abu nusprendė, kad eismas yra didžiulis veiksnys. Kartais gali prireikti valandos, norint vaikus nuvežti į mokyklą, o pridėjus jų kelią atgal namo akivaizdu, kad taip kasdien jie praranda daug laiko“, – tikino Katie Nicholl.

Persikėlimas į Vindzorą galėtų šias problemas išspręsti ir palengvinti šeimos gyvenimą.

Naujausi straipsniai