Princas Williamas ir hercogienė Catherine į oficialų vizitą Kanadoje išvyko kartu su abiem vaikais

Princas Williamas ir hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį Jungtinės Karalystės princas Williamas ir jo žmona Kembridžo hercogienė Catherine išvyko į oficialų vizitą Kanadoje. Į darbinę kelionę karališkoji pora pasiėmė ir abu savo vaikus – sūnų George'ą bei dukrą Charlotte.

Ši kelionė – pirmas oficialus vizitas, į kurį išvyko mažoji britų princesė. Tuo tarpu George'as 2014-aisiais su tėvais jau yra buvęs Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Williamas ir Catherine savo vaikus į dalykinę kelionę pasiėmė dėl to, kad šie spėtų susipažinti su šalimi (oficiali Kanados valdovė – George'o ir Charlotte prosenelė karalienė Elizabeth II) iki kol nepradėjo lankyti mokyklos.

Hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“ nuotr.

„Tai puiki proga jiems pristatyti savo vaikus Kanadai iki kol neprasidėjo mokykla, kuri vėliau apsunkins galimybes leistis į tokias keliones, – apie Williamo ir Catherine sprendimą į Kanadą keliauti su vaikais sakė Bakingamo rūmų atstovas. – Jiems tikrai labai patiko pasiimti princą George'ą į Naująją Zelandiją ir Australiją ir jie džiaugiasi turėdami galimybę pristatyti vaikus Kanadai.“​

Karališkoji šeima Kanadoje praleis aštuonias dienas. Didžiąją viešnagės dalį princas Williamas ir Catherine su vaikais praleis Britų Kolumbijos provincijos sostinėje Viktorijoje. Vizite taip pat numatytas apsilankymas Vankuveryje, Bela Beloje ir Jukone.

Princas Williamas ir hercogienė Catherine su vaikais išvyko į Kanadą (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau