Princas Williamas atskleidė, ko Kalėdų senelio paprašė vyriausiasis sūnus

Catherine Middleton ir princas Williamas su vaikais: Louisu, Charlotte ir George'u/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-18 07:00
Liko vos viena savaitė iki gražiausių metų švenčių, tad visi mažyliai skuba rašyti laiškus Kalėdų seneliui. Ne išimtis ir britų karališkosios šeimos narys, Kembridžo hercogų Kate Middleton ir princo Williamo pirmagimis, princas George'as.

Kartu su žmona, K. Middleton vienoje gaminimo pamokoje apsilankęs princas Williamas atskleidė, ką mažasis George'as tikisi Kalėdų rytą rasti po eglute.

„George'as jau parašė laišką Kalėdų seneliui, – pasakojo jis. – Jis mėgsta piešti ir yra tikrai geras mažasis dailininkas. Galvojame, kad po eglute jis turėtų rasti priemones, susijusius su piešimu. Arba su fubtolu. Jis taip pat labai myli šią sporto šaką.“

Princesė Charlotte ir princas George'as / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Charlotte ir princas George'as / „Scanpix“ nuotr.

Šiemet šeima, kaip ir kasmet, žiemos šventes sutiks pas karalienę Elizabeth II. Sandrigamo rūmuose dažniausiai susirenka didelis britų karališkosios šeimos būrys. Tiesa, šįmet Sasekso hercogai – Meghan Markle, princas Harry ir mažasis Archie – svečiuosis Jungtinėse Amerikos Valstijose, pas M. Markle mamą.

Praėjusiais metais, po praūžusių švenčių, Kate Middleton su princu Williamu tikino, kad jų Kalėdų rytas atrodė lygiai taip pat, kaip ir daugelio kitų tėvų.

Princas Williamas ir Catherine Middleton su vaikais George'u, Charlotte ir Louisu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas ir Catherine Middleton su vaikais George'u, Charlotte ir Louisu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Mes buvome pažadinti tikrai labai anksti. Jei neklystu, kai pamačiau vaikų veidus, buvo apie 5 val. ryto, – juokdamasi prisiminė K. Middleton. – Nepaisant ankstyvo nubudimo, buvo labai gera matyti juos tokius laimingus.“

Mažieji princai – George'as, Charlotte ir Louisas – švenčių metu aplanko ir kitus senelius, Kate Middleton tėvus. Carole Middleton yra pasakojusi, kaip ruošiasi Kalėdoms.

„Mėgstu turėti kiek įmanoma daugiau eglučių, – viename iš retų interviu yra prisipažinusi ji. – Man patinka, kad eglutes jie gali pasipuošti patys, taip kaip nori.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai