Princas Williamas asmeniškai padėkojo daugiau nei 300 darbuotojų, dirbančių Covid-19 fronte

Princas Williamas su žmona Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-08 21:22
„Visiems medikams, slaugytojoms, valytojoms, vaistininkams, savanoriams ir visiems, dirbantiems NHS sistemoje – ačiū jums už tai, ką jūs darote“, – taip savo žinutę, publikuotą oficialioje Kensingtono rūmų „Instagram“ paskyroje balandžio 7-ąją pradėjo princas Williamas.

Williamas didelį ačiū viešai tarė visiems, prisidedantiems prie kovos su Covid-19 plitimu. 

Trumpame vaizdo įraše matyti, kaip princas Williamas bendrauja su NHS (Anglijos nacionalinės sveikatos tarnybos) darbuotoja Thelma Craig, dėkodamas jai už jos pastangas ir indėlį kovojant su pasauline pandemija.

Princas per sunkų laikotarpį iš viso pabendravo su daugiau nei 300 medicinos personalo darbuotojų – kai kuriems iš jų skambindamas tiesiogiai, o su kai kurių darbuotojų komandomis susisiekęs vaizdo skambučiais.

„Kiekvieno iš mūsų vardu noriu padėkoti už titanišką ir fantastišką darbą, kurį jūs darote kasdien. Jūs esate nuostabūs. Viskas – tik dėka komandinio darbo, tad mes didžiuojamės jumis.

NHS sistema jūsų dėka tapo ne tik mylima, bet turbūt mylimiausia apskritai organizacija. Dar kartą ačiū už jūsų indėlį ir sunkų darbą“, – kalbėjo princas.

 

Naujausi straipsniai