Princas Harry švenčia 36-ąjį gimtadienį: sulaukė nuotaikingo brolio Williamo sveikinimo

Princas Harry ir princas Williamas / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-15 20:24
Nuo oficialių karališkosios šeimos pareigų atsitraukęs princas Harry rugsėjo 15 d. švenčia 36-ąjį gimtadienį. Kol Sasekso kunigaikštis kartu su žmona Meghan Markle ir sūnumi Archie gimtadienį mini Santa Barbaroje, Kalifornijoje, karališkoji šeima jam siunčia linkėjimus ir dalijasi nuotaikingomis nuotraukomis.

36-ojo gimtadienio proga princą Harry sveikino jo šeimos nariai. Kate Middleton ir princas Williamas Sasekso kunigaikščiui siuntė gimtadienio linkėjimus ir socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotaikinga nuotrauka.

Joje užfiksuotas 2017 m. vasario mėnesį darytas kadras, kuomet karališkoji šeima surengė sėkmingą kampaniją bei tapo labdaringų lenktynių „už emocinę sveikatą“ Londone iniciatoriais. Būtent šių lenktynių metu padaryta nuotrauka, kurioje matyti kaip jaunėlis Williamo (38) brolis išsiveržė į priekį ir su išraiškingomis emocijomis siekė finišo linijos.

Princas pasveikintas ir oficialioje karališkosios šeimos paskyroje. Joje pasidalinta 2017-asiais metais įamžintu kadru, kuomet Harry kalbasi su močiute karaliene Elizabeth II.

Primename, kad visai neseniai visos karališkosios šeimos, įskaitant brolių Harry ir Williamo, santykiai buvo įtempti, kol galiausiai Harry su žmona Meghan Markle bei jų 1-erių metų sūnumi Archie pasitraukė iš karališkosios šeimos ir šių metų pradžioje pradėjo naują gyvenimą JAV.

Pasak portalo People, princas Harry Santa Barbaroje rengia „ramią gimtadienio šventę su Meghan ir sūnumi“. Vis dėlto tikimasi, kad telefonu ar vaizdo pokalbiu jis susisieks su šeima, įskaitant savo tėvą princą Charlesą ir brolį Williamą.

Tiesa, ši Harry sukaktis yra kiek nemaloni ir simbolinė. Šiuo metu jis yra tokio pat amžiaus, kokio buvo jo motina princesė Diana, kai mirė automobilio avarijos metu, 1997 metais, Paryžiuje. Tuo metu princui Hary buvo vos 12 metų.

Naujausi straipsniai