Princas Harry su Meghan Markle romantiškoje kelionėje po Norvegiją stebėjo Šiaurės pašvaistę

Princas Harry ir Meghan Markle Norvegijoje grožėjosi Šiaurės pašvaiste / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-14 18:44
Kartu atšventę Naujuosius metus, britų princas Harry (32 m.) ir JAV aktorė Meghan Markle (35 m.) išvyko bendrų atostogų. Tiesa, pora pasirinko ne šiltuosius kraštus, o atšiaurią Norvegiją, mat norėjo išvysti Šiaurės pašvaistę.

Princas Harry ir Meghan Markle vykti atostogų iš karto po Naujųjų buvo suplanavę iš anksto, tačiau paskutinę minutę pakeitė kelionių kryptį: iš pradžių jie ketino ilsėtis šiltuose kraštuose, tačiau vienas bičiulis privertė juodu persigalvoti patikinęs, kad šiuo metu Šiaurės pašvaistė yra pati gražiausia ir ją tikrai verta pamatyti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Septynis mėnesius romantiškus santykius puoselėjanti pora Kalėdas atšventė atskirai su savo šeimomis, o Naujuosius sutiko kartu Londone. Iškart po jų pora iš Londono Gatviko oro uosto komerciniu skrydžiu išskrido į Norvegiją, kur juos pasitiko geras poros draugas Inge Solheimas ir apgyvendino prabangiuose apartamentuose Trumsės širdyje.

„Us Weekly“ šaltiniai teigė, kad princas Harry ir Meghan Markle dvi naktis skyrė Šiaurės pašvaistės stebėjimui. Taip pat jiedu mėgavosi išskirtinėmis ekskursijomis: stebėjo orkas, važinėjosi haskių tempiamomis rogėmis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai