Princas Harry su juo nederamai pasielgusiems paparaciams davė atsaką teisme

Meghan Markle ir princas Harry lankosi Kanados namuose Londone / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-17 10:06
Prieš kurį laiką pricas Harry padavė į teismą fotoagentūrą už nederamas jo ir Meghan Markle namų nuotraukų publikacijas.

Meghan Makle ir princo Harry namams atsidūrus fotoobjektyve, užsienio nuotraukų agentūros „Splash News“ bei „Picture Agency“ nusprendė nepaisyti draudimų ir publikuoti uždraustus kadrus. Iš straigtasparnio „nupaparacintos“ jų namų Oksforde nuotraukos tapo prieinamos visiems. Labiausiai Sasekso hercogai sunerimo dėl matomo namų išplanavimo bei jų vidaus. Tai prieštarauja bet kokioms saugumo taisyklėms!

Harry įmones padavus į teismą, šiandien jis kiek taikesnis. Pasak britų žiniasklaidos, princas „priima oficialų agentūrų atsiprašymą“. 

Būtent toks Harry advokato, perskaičiusio jo žodžius, paskutinis pareiškimas.

Meghan Markle ir princas Harry parodė savo mažylį / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry parodė savo mažylį / „Scanpix“ nuotr.

Anksčiau Oksforde įsikūrusi karališkoji šeima buvo sukrėsta sužinojusi, kad jų valgomasis, miegamasis ir svetainė – jau pažįstami pusei pasaulio. Įsibrovimas į asmeninę erdvę negalėjo būti atleistinas. Dar ir dėl to, kad saugumo sumetimais Meghan su Harry turėjo visiems laikams atsisakyti gyvenimo šiame name.

Agentūros turėjo sumokėti griežtą baudą ir kompensuoti padarytą psichologinę žalą. Princas Harry pranešė, kad šie pinigai bus perduoti labdarai.

Savo saugumu besirūpinanti pora neseniai tapo tėvais, todėl jiems kaip niekada reikėjo ramybės.

Praėjus vos kelioms dienoms po mažylio gimimo, Meghan ir Harry parodė jį visuomenei. Pristatydami sūnų abu jie neslėpė jaudulio.

„Jis labai tykus. Tai tarsi sapnas, – kalbėjo Meghan Markle. – Nuostabus jausmas“.

Princas Harry šypsodamasis tikino, kad tėvystė yra fantastiškas dalykas.

Naujausi straipsniai