Princas Harry prakalbo apie vaikus su Meghan Markle

Princo Harry ir Meghan Markle susitikimas su vaikais / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-13 09:01
Kad princas Harry ir Meghan Markle myli vaikus – parodė aiškiai. Tačiau Airijoje viešintys Sasekso hercogai viešnagės metu sulaukė juos pamatyti atvykusios moters klausimo: „Harry, kiek vaikų su Meghan su Meghan norėtum turėti?“.

Tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė karališkosios poros susitikimas su vaikais. Trečiadienio popietę pora lankė „Croke“ parką. Porą netrukus apspito vaikai. Trimetis Walteris būdamas tėvo rankose nusprendė atkreipti Meghan dėmesį patapšnodamas jai petį. Kai ši neatkreipė į jį dėmesio jis patempė jai už plaukų. Princas Harry pričiupo Walterį tempiant Meghan plaukus ir mieliausiu būdu jį sudrausmino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Panašu, kad vaikai tikrai myli Sasekso hercogus, nes kiek vėliau jų dėmesio sulaukė ir pats Harry – kitas berniukas jam tiesiog čiupo už barzdos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Matydama kaip princas Harry žaidžia su vaikais prie jo priėjo karališkosios šeimos gerbėja Elaine Adam-Stewart ir paklausė apie šeimos pagausėjimo planus: „Mano sutuoktinis taip pat raudonplaukis ir aš su juo susilaukiau penkių vaikų. Kada jūs su Meghan planuosite vaikus?“.

Tuo tarpu princas Harry jai juokdamasis atsakė: „Penki vaikai – mums tiek per daug“.

Klausimo apie šeimos pagausėjimą pora sulaukia jau ne pirmą kartą.

Lapkričio mėnesį, po to kai buvo paskelbtos Harry ir Meghan sužadėtuvės, BBC žurnalistas Harry ir Meghan uždavė tą patį klausimą.

Tuomet Harry jam atsakė, kad šiuo metu šeimos pagausėjimo jie neplanuoja, tačiau apie tai yra kalbėję. „Žingsnis po žingsnio“, – nusijuokė Harry ir pridėjo, kad netolimoje ateityje jie tikisi susilaukti atžalų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai