Princas Harry pradeda naują karjeros etapą – dirbs Silicio slėnyje

Princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-23 17:56
Karališkųjų pareigų netekęs ir su šeima į JAV gyventi persikėlęs princas Harry (36) pradeda naują karjeros etapą – Sasekso hercogas dirbs Silicio slėnyje. Skelbiama, kad princas prisijungs prie startuolio „BetterUp“ komandos ir čia eis poveikio skyriaus vadovo pareigas.

Žinia apie Silicio slėnyje pradėsiantį dirbti princą Harry pasklido praėjus mėnesiui po karalienės Elizabeth II pareiškimo, jog Meghan Markle ir princas Harry daugiau neatliks su karališkąja šeima susijusių oficialių pareigų. Šis karalienės sprendimas reiškė ir tai, kad Sasekso hercogams visiškai nutraukta karališkosios šeimos finansinė parama. 

„Wall Street Journal“ praneša, kad kompanija „BetterUp“, prie kurios prisijungs ir princas Harry, yra subūrusi pasaulinio lygio koučingo, dirbtinio intelekto ir žmogaus elgsenos specialistus, siekiančius padėti žmonėms, susiduriantiems su psichologiniais sunkumais ar besiruošiantiems gyvenimo pokyčiams. 

„Aš esu įsitikinęs, kad sutelktas dėmesys ir pirmenybės psichologinei sveikatai teikimas atveria potencialą ir galimybes, kurių mes niekada negalvojome, kad turime“, – rašoma princo prisistatyme įmonės svetainėje.

Įdomu tai, kad dar prieš prisijungdamas prie šios kompanijos, princas Harry pats kreipėsi į „BetterUp“ psichologą, padėjusį jam susitvarkyti su patiriamais  emociniais išgyvenimais.

Princas Harry ne kartą viešai pasakojo, kad jo psichinė sveikata smarkiai pašlijo po mamos, princesės Dianos, mirties, kai jam tebuvo 12 metų. 

Teigiama, kad princas Harry šioje įmonėje prisidės prie kompanijos prekės ženklo strategijos įgyvendinimo. Taip pat skelbiama, kad Sasekso hercogas turėtų būti ir įmonės prekės ženklo veidu.

Kompanija „BetterUp“ bendradarbiauja su tokiais verslo gigantais, kaip „Hilton“, „Google“ ir „Lyft“.

Prieš metus persikėlę į JAV M.Markle ir princas Harry save išbandė ne vienoje veikloje. Prieš kurį laiką pradėjo kurti ir savo tinklalaidę „Spotify“ platformoje, kurios vertė, spėjama, gali siekti 25 milijonus JAV dolerių.

Neseniai pasklido ir gandai, kad Sasekso hercogai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Netflix“, kurios vertė siekia 100 milijonų dolerių.

Spėjama, kad nemažą pinigų sumą princas Harry susikraus ir iš sėkmingo Silicio slėnio startuolio – kompanijos „BetterUp“ akcijos vertinamos net 1,73 mlrd. JAV dolerių. 

Karališkosios šeimos apžvalgininkas Richardas Fitzwilliamsas teigia, kad į komercines veiklas nėręs princas Harry siekia karališkajai šeimai parodyti, jog yra nepriklausomas. 

Naujausi straipsniai