Princas Harry paskelbtas seksualiausiu kilminguoju: lengvai aplenkė savo brolį

Princas Harry ir Meghan Markle ruošiasi vestuvėms / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-21 16:12
Karališkų titulų atsisakęs Didžiosios Britanijos kunigaikštis Harry gali džiaugtis bent jau pasaulio seksualiausiojo kilmingojo titulu. Tokiu jį paskelbė žurnalo „People“ apklausoje dalyvavę skaitytojai.

36-erių Sasekso kunigaikštis be didelių pastangų užnugaryje paliko savo brolį Williamą ir kitus šiam titului nominuotus vyrus. „People“ žurnalo apklausos duomenimis, tarp vertų antros vietos liko Švedijos princas Carlas Phillipas, Liuksemburgo princas Felixas ir Brunėjaus princas Abdulas Mateenas.

Seksualiausio kilmingojo nominacija atsirado praėjus metams po to, kai princas Harry buvo paskelbtas „Seksualiausiu tėčiu“ pasaulyje. Tuomet princas įveikė daugybę garsenybių, tarp kurių buvo ir Ryanas Lochte, Stevenas Yeunas ir Ryanas Reynoldsas.

Princas Harry ir Meghan Markle / SCANPIX nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / SCANPIX nuotr.

Antroje vietoje likę Liuksemburgo princas Felixas ir Brunėjaus princas Abdulas Mateenas pasaulyje garsėja ir asmeniniais pasiekimais.

Liuksemburgo princas Feliksas kalba septyniomis kalbomis ir yra vedęs vokiečių mokslininkę Claire Lademacher.

Tuo tarpu Brunėjaus princas A.Mateenas pasaulyje išgarsėjo socialiniuose tinkluose viešindamas nuotraukas, kuriose jis užfiksuotas su paplūdimio marškinėliais. A.Mateenas yra aistringas sportininkas – mėgsta futbolą, polo, mišrius kovos menus, nardymą ir slidinėjimą. Jis taip pat nacionaliniu lygiu žaidė badmintoną.

Naujausi straipsniai