Princas Harry liūdi: mirė viena didžiausių jo gerbėjų

Princas Harry, Meghan Markle ir Daphne Dunne/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-03 15:35
Užgeso didžiausios princo Harry gerbėjos, 99-erių Daphne Dunne gyvybė. Prieš savaitę atšventusi gimimo dieną senjorė buvo laikoma viena iš nuoširdžiausių karališkosios šeimos gerbėjų Australijoje.

Daphne Dunne ir princą Harry siejo gražus, jaukus ryšys, kuris užsimezgė princo karališkųjų vizitų į Australiją metu.

Dar praėjusią savaitę Sasekso hercogai Daphne sveikino sulaukus garbaus amžiaus. Anot artimo porai šaltinio, sužinoję apie moters mirtį Meghan Markle ir princas Harry labai nuliūdo. Pora reiškia užuojautą D. Dunne artimiesiems bei draugams.

BBC pranešė, jog moteris mirė savo namuose pirmadienio rytą.

Didžiausia princo Harry gerbėja – Daphne Dunne/ Vida Press nuotr.
Didžiausia princo Harry gerbėja – Daphne Dunne/ Vida Press nuotr.

„Su didžiuliu liūdesiu dalijamės skaudžia naujiena. Mūsų mylima mama ir močiutė Daphne Dunne vakar ryte iškeliavo į Anapilį. Ji buvo ypatinga moteris, kurios ilgėsis begalė žmonių. Paprasčiausias stabtelėjimas gatvėje, kito paėmimas už rankos jai reiškė daugiau, nei bet kuriam iš mūsų. Mes, Daphne šeima, dėkojame tiems, kurie su meile žvelgė į mūsų mamą. Didžiąją dalį gyvenimo ji praleido reprezentuodama Australijos moteris, kurios sieja gyvenimą su kariuomene, ir du savo vyrus. Jų tarnybos šalis niekada nepamirš. Mylime tave mama/aukle/Daphne. Amžinai“, – oficialiai skaudžia žinia pasidalijo moters artimieji.

Daphne Dunne ir princas Harry pirmą kartą susitiko 2015-asiais, vėliau – 2017-aisiais metais, kuomet princas lankėsi Australijoje. Paskutinį kartą su moterimi jie matėsi kai į Australiją vyko drauge su Meghan Markle.

Tada princas pristatė savo žmoną Meghan. Karališkoji pora su Daphne Dunne pasisveikino šiltai apsikabindami. Senutė nepraleido progos pasveikinti porą vaikelio laukimosi proga. Meghan Markle padėkojo ir patikino, kad „tai nuostabus metas ir mes labai laimingi“.

Sasekso kunigaikštienė neslėpė džiaugsmo pagaliau susitikusi su Daphne. „Aš taip džiaugiuosi pagaliau jus pamačiusi. Labai daug apie jus girdėjau – ir vien tik gerus dalykus“, – tuomet sakė Meghan. 

Naujausi straipsniai