Princas Harry ketina susipažinti su išrinktosios Meghan Markle tėvu

Meghan Markle su tėvu Tomu Markle paauglystėje ir dabar - su sužadėtiniu princu Harry / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-05 16:50
Jungtinės Karalystės princo Harry (33) ir jo išrinktosios Meghan Markle (36) vestuvės numatytos gegužės 19 d. Šią savaitę princas ketina pagaliau susipažinti su sužadėtinės tėvu Tomu Markle.

Meghan Markle jau suartėjo su karališkąja šeima, o štai jos išrinktasis nepažįsta būsimo uošvio. Britų monarchijos atstovas nusiteikęs ištaisyti šį nejaukų momentą.

Kaip praneša leidinys „E!“, Meghan Markle mama Doria Radlan šią savaitę atskris iš Los Andželo į Angliją – ji jau pažįstama su dukters išrinktuoju.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Į Angliją atvyksta ir princo sužadėtinės tėvas Tomas Markle, jis gyvena Meksikoje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vienos garsiausių šiuo metu pasaulyje jaunos moters tėvas – operatorius, padaręs svarią karjerą. Jis dirbo prie populiarių serialų, pavyzdžiui, ir Lietuvoje žinomo „Vedęs ir turi vaikų“. Tomas Markle dirbo 1984 m. olimpiadoje Los Andžele, 1986 m. rūpinosi „Oskarų“ ceremonijos apšvietimu. Tomas Markle už savo darbą gavo „Emmy“ apdovanojimą.

Meghan Markle didžiavosi, kad mama brandžiame amžiuje studijavo universitete – ji įgijo socialinio darbo magistro diplomą, Doria Radlan dirba socialine darbuotoja su žmonėmis, turinčiais psichinę negalią.

Meghan tėvai išsiskyrė, kai jai buvo šešeri. Tačiau jie abu rūpinosi dukra toliau. Neišvengiamai Dorian ir Tomas dabar turės susitikti dėl labai svarbaus pasikeitimo dukters gyvenime. Ne tik vestuvių, bet ir krikšto.

Apie Meghan Markle krikštą pranešė leidinys „Sunday Times of London“. Princo sužadėtinė buvo auklėta kaip protestantė, buvo ištekėjusi už judaizmą išpažįstančio kino prodiuserio Trevoro Engelsono, dabar perims anglikonų bažnyčios tradiciją. Privačią krikšto ceremoniją praves Kenterberio arkivyskupas Justin Welby Kensingtono rūmuose.

Meghan Markle neprivalo keisti religijos, tačiau tokį sprendimą ji priėmė iš pagarbos sužadėtinio močiutei Jungtinės Karalystės karalienei Elizabeth II – ji anglikonų bažnyčios galva.

Nors dvi svarbios princui Harry moterys jau pažįstamos ir bendravo ne vieno šeimos susitikimo metu, jų dalyvavimas Sandraugos dieną viešumoje bus ypatingas: tai pirmas Meghan Markle oficialus pasirodymas su karaliene.

Manoma, kad princo sužadėtinės tėvai taip pat turėtų apsilankyti Sandraugos dienos renginiuose – britai ją švenčia kovo 12 d. Jos data kasmet skiriasi – britai ją švenčia antrą kovo pirmadienį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai