Princas Harry jau užimtas. O kurie princai vis dar ieško sau nuotakos?

Princas Albertas von Thurn und Taxis, Graikijos princas Philippos ir Belgijos princas Joachimas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 13:53
Svajonių jaunikis Jungtinės Karalystės princas Harry savo išrinktąją Meghan Markle ves gegužę. Kensingtono rūmai jau ruošiasi karališkoms vestuvėms, Londono miesto valdžia ieško būdų per ceremoniją paslėpti benamius, o šlovės ieškotojos dairosi naujų vienišų aristokratų. Kiek gi jų liko Europoje?

31-erių Graikijos princas Philippos – jauniausias paskutinio Graikijos karaliaus Constantine'o ir karalienės Anne-Marie sūnus. Tiesa, monarchija Graikijoje buvo panaikinta 1973 metais, tad princui Philippos priklauso tik karališkas titulas ir jokių privilegijų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Lichtenšteino princui Wenzeslausui šiuo metu – 43-eji. Aristokratas meilės vis dar tebeieško ir šios paieškos dar visai neseniai būdavo atidžiai nagrinėjamos Belgijos žiniasklaidoje. Juolab, kad anksčiau princas Wenzeslausas buvo siejamas su „Victoria's Secret“ modeliu Adriana Lima.

Dinner with my buddy Prince Wenzeslaus of Liechtenstein. A night to remember.

A post shared by Dr Andy Khawaja (@andykhawajaa) on

26-erių Belgijos princas Joachimas – jauniausias Belgijos princesės Astrid sūnus., kurio pilnas vardas išties įspūdingas: Joachimas Karl-Maria Nikolaus Isabelle Marcusas d'Aviano. Milane ekonomikos studijas baigęs aristokratas šiuo metu tarnauja laivyne.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei jau prakalbome apie princus sudėtingais vardais, negalime nepaminėti Liuksemburgo princo Sébastieno Henri Marie Guillaume. 25-erių princas dievina aktyvų laisvalaikį: lipimą į kalnus, kopinėjimą, slidinėjimą, plaukimą ir regbį.

Dar ekstremalesnį sportą dievina Vokietijos princas neįprasta pavarde Albertas von Thurn und Taxis (34). Jis – nuolatinis FIA GT lenktynių serijos dalyvis. Tačiau dažniausiai princas patraukia žiniasklaidos ne dėl automobilių sporto – anksčiau aristokratas ne kartą buvo paskelbtas jauniausiu milijardieriumi, o 2008-aisiais „Forbes“ įtraukė jį į geidžiamiausių karališkų viengungių sąrašą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai