Princas Harry jau ruošiasi pirmam pasirodymui viešumoje su mylimąja Meghan Markle

Meghan Markle ir princas Harry / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-08 09:34
Jungtinės Karalystės princas Harry (32) dar praėjusį rudenį pripažino, kad susitikinėja su amerikiečių aktore Meghan Markle (35). Meilė per atstumą porai tapo tikru išbandymu. Tačiau aristokrato bei aktorės jausmai liepsnoja vis stipriau ir jie jau yra pasiryžę pirmam oficialiam pasirodymui viešumoje.

Tiesa, jo dar teks gerokai palaukti. Viliamasi, kad princas Harry su savo mergina pasirodys Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesers Pippos Middleton vestuvėse. Jos numatytos gegužės 20-ąją.

Anot portalo „The Sun“ šaltinių, pora yra ypač artima. Daugiausiai laiko kartu jiedu praleidžia Kensingtono rūmuose. Pasak informatorių, Meghan mielai princui Harry gamina maistą, jie labai daug laiko praleidžia kartu ir yra tiesiog neišskiriami.

Šaltiniai netgi spėlioja apie galimas sužadėtuves. Manoma, kad princas Harry gali paprašyti savo mylimosios rankos jau šį pavasarį.

Princas Harry oficialiai patvirtino savo romantiškus ryšius su amerikiečių aktore praėjusių metų rugsėjį. Tąsyk princas išplatino pareiškimą, kuriuo prašė žiniasklaidos susilaikyti nuo jo ir jo merginos persekiojimo bei rasistinių komentarų, kuriuos buvo galima pastebėti spaudoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai