Princas Harry ir Meghan Markle su „Netflix“ kurs serialą: ekrane pasirodys ir pats Sasekso hercogas

Princas Harry ir Meghan Markle / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-06 21:22
Praėjusiais metais itin pelningą sutartį su „Netflix“ pasirašę princas Harry (36) ir Meghan Markle (39) pradės kurti pirmąjį dokumentinį serialą. Teigiama, kad ekrane bus galima išvysti ir patį Sasekso hercogą, skelbia „People“.

Balandžio 6-ąją paskelbta, kad pirmasis bendras Sasekso hercogų įkurtos prodiuserinės kompanijos „Archewell Productions“ ir „Netflix“ projektas, daugelio nuostabai, nebus susijęs su karališka šeima. Dokumentinis serialas bus kuriamas apie ne vienerius metus princo Harry puoselėjamą iniciatyvą „Invictus games“. 

Iniciatyvos „Invictus games“ princas Harry ėmėsi 2014 metais, o jos tikslas – skatinti sportuoti tuos, kurie tarnavo ginkluotosiose pajėgose, ir užsiimti sportu kaip psichologine ir fizine reabilitacija.

Teigiama, kad dokumentiniame seriale „Heart of Invictus“ bus rodomi sportininkų, besiruošiančių 2022-ųjų žaidynėms Hagoje, darbo užkulisiai.

„Ši dokumentika atvers visam pasauliui galimybę pamatyti tą jaudulį ir nuotaikas, kurios tvyro besiruošiant kitų metų rungtynėms, vyksiančioms Nyderlanduose“, – rašoma princo pranešime.

Princas Harry ir Meghan Markle  / Vida Press nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Princas Harry pridūrė, jog didžiuojasi, turėdamas galimybę kurti dokumentiką apie jam tokią brangią iniciatyvą.

„Labai džiugu, kad pirmasis mūsų kompanijos „Archewell Productions“ prodiusuojamas kūrinys, bendradarbiaujant su „Netflix“, yra apie „Invictus Games“. Tikriausiai neįmanoma būti laimingesiu“, – skelbė princas Harry.

Bendrą „Netflix“ ir Sasekso hercogų projektą prodiusuos „Oskarą“ laimėjęs britų režisierius Orlando von Einsiedelis ir prodiuserė Joanna Natasegara.

Skelbiama, kad šioje dokumentikoje pasirodys ir pats princas Harry.

Princas Harry / SCANPIX nuotr.
Princas Harry / SCANPIX nuotr.

Pelningą sutartį su „Netflix“ M.Markle ir princas Harry pasirašė praėjusiais metais. „Archewell Productions“ įkūrę Sasekso hercogai tuomet skelbė, jog jų kompanija kurs dokumentinius filmus, serialus, laidas vaikams, kuriuos bus galima išvysti „Netflix“ platformoje. 

„Mūsų asmeninis gyvenimas, tiek poroje, tiek atskirai, leido suprasti žmogaus dvasios galią, drąsos ir bendražmogiškumo poreikį. Dirbdami su įvairiomis bendruomenėmis, šviesdami žmones, mes daugiausia dėmesio skirsime ne tik informatyvaus, bet ir pozityvaus turinio kūrimui“, – skelbė Sasekso hercogai.

Naujausi straipsniai