Princas Harry ir Meghan Markle planuoja pailsėti nuo karališkųjų pareigų

Meghan Markle ir princas Harry/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-21 21:14
Princas Harry ir Meghan Markle nusprendė atsikvėpti nuo karališkųjų savo pareigų ir išeis atostogų, kurios truks net šešias savaites.

Kaip praneša „Sunday Times“ reporterė Roya Nikkhah, poros atostogos prasidės laprikčio viduryje. Meghan, Harry ir mažasis Archie planuoja aplankyti Amerikoje, Los Andžele gyvenančią M. Markle mamą Doria Ragland. Karališkoji pora neseniai prakalbo apie įtampą, kurią jaučia dėl darbų ir nuolatinio žiniasklaidos dėmesio.

ITV laidų vedėjas Tomas Bradby viešėjęs Afrikoje M. Markle ir princo Harry oficialaus vizito metu atskleidė, kad pora jaučiasi labai pažeidžiama ir sužalota.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Žurnalistas atskleidė, jog Harry prasitarė, kad norėtų išsikraustyti iš Jungtinės Karalystės, princas save ir savo šeimą netgi mato gyvenant Pietų Afrikoje, Keiptaune. Mat anot jo, šiame mieste puikios sąlygos auginti sūnų. Žinoma, karališkosios šeimos atstovas pabrėžia ir puikiai supranta, kad toks scenarijus yra neįmanomas.

ITV netrukus pasirodysiančioje dokumentikoje apie Harry ir Meghan vizitą Afrikoje: „Harry and Meghan: An African Adventure“ Meghan prasitarė, kad nuo tada, kai tapo karališkosios šeimos nare ir bene pagrindiniu žiniasklaidos taikyniu – ji nesijaučia puikiai.

 

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.

„Moterys, ypatingai tos, kurios laukiasi kūdikio – jaučiasi labai pažeidžiamos. Man tai buvo tikras iššūkis, ir tada gimė kūdikis...Man, kaip moteriai visko buvo per daug. Dėkoju, kad manęs paklausėte, kaip aš jaučiuosi, nes nedaugelis manęs to klausia. Žmonės daug ko nemato, daug dalykų lieka užkulisiuose“, – sakė ji. „Ar iš šio atsakymo galėtume suprasti, kad gerai nesijaučiate“, – M. Markle paklausė T. Bradby. – „Taip“, – atsakė ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai