Princas Harry ir Meghan Markle nežada atskleisti, kas taps sūnaus Archie krikštatėviais

Meghan Markle ir princas Harry parodė savo naujagimio nuotrauką/Vida Press ir instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-05 10:06
Šeštadienį Anglijoje – šventė. Tądien bus pakrikštytas princo Harry ir Meghan Markle pirmagimis sūnus Archie. Tačiau spėlionės, kas taps kilmingojo kūdikio krikštatėviais taip ir liks spėlionėmis – mat Harry ir Meghan jų tapatybių įvardyti nežada.

Tokią naujieną trečiadienį oficialiai pranešė Bekingemo rūmai. „Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras bus krikštijamas mažoje, privačioje ceremonijoje Vinzoro pilies koplyčioje. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė labai laukia, kuomet galės pasidalyti krikštynų akimirkomis įamžintomis fotografo Chriso Allertono. Krikštatėvių pageidavimu jų tapatybės nebus atskleistos“.

Vindzoro pilies koplyčioje numatomoje šventėje dalyvaus tik patys artimiausi karališkosios šeimos nariai.

Jaukioje ceremonijoje dalyvaus iki 25 svečių. Bekingemo rūmų atstovė spaudai patikino, kad pašaliniai asmenys į vidų patekti negalės. Privačioje karalienės Elizabeth koplyčioje įvykusios šventės nuotraukomis karališkoji pora pasidalys jau kiek vėliau, po ceremonijos.

Yra dar vienas dalykas, siejantis beveik visus karališkuosius kūdikius per Krikštynas, tai – istorinė mantija. Nėriniais puoštais krikšto rūbeliais, pasiūtais pagal karalienės Victorios vyriausiosios dukters krikšto marškinėlius, pasidabins ir mažasis Archie. Šie pirmą kartą buvo panaudoti per apeigas 1841-aisiais.

Primename, jog princo Harry pusbroliai George'as ir Louisas buvo krikštijami Šv. Jurgio koplyčioje, kai tuo tarpu princesės Charlotte krikštynos vyko Šv. Marijos Magdalenos bažnyčioje, kur kadaise buvo krikštyta ir jos močiutė Diana.

Naujausi straipsniai