Princas Harry ir Meghan Markle Naujųjų švęsti skrido toli gražu ne prabangiai

Princas Harry ir jo sužadėtinė Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 16:44
Didžiosios Britanijos princas Harry (33) su sužadėtine amerikiečių aktore Meghan Markle (36) Kalėdas praleido šeimos rate Sandrigame Jungtinėje Karalystėje, o Naujuosius metus nusprendė sutikti su draugais, tačiau ne Londone, kur pora gyvena, o Nicoje – Prancūzijoje.

Įdomu tai, kad pora skrido ekonomine klase. Apie tai leidiniui Dailymail.com papasakojo vienas tuo pačiu lėktuvu skridęs keleivis.

Princas Harry ir Meghan Markle gali sau leisti skristi privačiu lėktuvu, keliauti bet kurios pasaulio oro kompanijos orlaiviu pirmąja klase, tačiau naujametei kelionei jiedu pasirinko kuklią ekonominę klasę.

Taip elgdavosi ir vyresnysis princo Harry brolis Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Catherine. Princas Williamas su žmona tenkindavosi net pigių skrydžių bendrovių paslaugomis.

Su princu Harry ir jo sužadėtine kartu skridęs liudininkas pasakojo, kad pora į lėktuvą įlipo pirma, užėmė paskutines vietas. Buvo išpirktos šešios vietos – sužadėtinius lydėjo apsaugos darbuotojai. Princas Harry, vilkintis džinsus, švarką ir kepurę, užėmė vietą prie lango, Meghan Markle – kukliai pasidažiusi, atsisėdo šalia jo. Lėktuvas pakilo keliomis minutėmis anksčiau nei buvo numatyta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai