Princas Harry ir Meghan Markle Los Andžele dalijo maistą ligoniams

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-04-17 10:24
Princas Harry ir jo žmona Meghan Los Andžele dalijo maistą ligoniams. Tai buvo pirmoji jų vieša veikla po persikraustymo į Kaliforniją.

Sutuoktiniai, kurie oficialiai atsisakė britų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso, iš pradžių ne pelno organizacijai „Project Angel Food“ savanoriavo sekmadienį – jie vežiojo maistą lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms. „Jie buvo čia Velykų sekmadienį, o tada nustebino mus trečiadienį, – sakė organizacijos komunikacijų vadovė Anne-Marie Williams. – Meghan ir Harry išdalijo maisto 20-čiai mūsų klientų, taip praturtindami jų pasaulius.“

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė į Kaliforniją persikraustė praėjusį mėnesį. Sausį jie paskelbė, kad ketina pasitraukti iš karališkosios šeimos reikalų ir siekti „finansinės nepriklausomybės“.

 

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Jie stengėsi neatkreipti į save dėmesio, ir net jų buvimo vieta nėra žinoma, nors pasirodė nepatvirtintų pranešimų, kad jie gyvena pajūrio mieste Malibu. Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad pora planuoja Jungtinėse Valstijose steigti ne pelno organizaciją „Archewell“, didžiausią dėmesį skirsiančią psichinei sveikatai, švietimui ir gerovei.

Harry ir Meghan sakė, kad nori „padaryti kažką reikšminga, padaryti kažką svarbaus“, bet dėl pandemijos visų detalių kol kas neskelbia ir nurodo, kad apie viską informuos „tinkamu metu“.

Los Andželo „Project Angel Food“, tiekianti specialiai pritaikytą maistą lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms, regis, yra pirmoji labdaros organizacija, kurią po savo pranešimo viešai parėmė Harry ir Meghan.„Kalbėjomės apie labai paprastus dalykus; žinau tik tiek, kad jie labai nori būti naudingi ir kad jie nori matyti Los Andželą per „Project Angel Food“... ir filantropijos prizmę“, – naujienų agentūrai AFP sakė organizacijos vadovas Richardas Ayoubas.

Sutuoktiniai apie šią labdaros organizaciją išgirdo iš Los Andžele gyvenančios Meghan motinos Doria Ragland ir sužinojo, kad pandemijos metu „Project Angel Food“ reikia papildomos pagalbos.

 

Doria Ragland / „Scanpix“ nuotr.
Doria Ragland / „Scanpix“ nuotr.

Pasitraukę iš priešakinės britų monarchijos linijos, Harry ir Meghan sutiko atsisakyti savo titulų „Karališkoji Aukštybė“.

„Jie labai paprasti žmonės – labai mieli ir nuoširdūs, visai nesilaiko ceremonijų. Jie reikalavo, kad vadintume juos Harry ir Meghan“, – sakė R. Ayoubas.

Daugelis „Project Angel Food“ klientų yra ypač pažeidžiami kalbant apie koronavirusą ir R. Ayoubas išreiškė viltį, kad Harry ir Meghan dėmesys padės pritraukti aukų per tinklalapį www.angelfood.org/covid19.

„Laikau sukryžiavęs pirštus, tikiuosi, kad jie sugrįš. Esant visam šiam viešumui – nežinome (ar tai nutiks). Bet viliamės, kad jie tikrai sugrįš“, – pridūrė organizacijos vadovas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai